Zemin düzelsin devamı gelir!

F.Bahçe'nin parlayan yıldızı Özer, yönetim, teknik heyet ve taraftarın desteğiyle iyi bir duruma geldiğini belirterek "Saracoğlu'nun zemini de düzelirse ikinci yarı çok daha iyi maçlar çıkarırız" dedi

Cuma 25.12.2009
Son Güncelleme: Cuma 25.12.2009
ABONE OL
Son haftalardaki çıkışını Altay'a attığı 2 golle süsleyen Fenerbahçe'nin genç yıldızı Özer Hurmacı, Kadıköy'de farklı bir sıkıntı yaşıyor. Yönetim, teknik heyet, taraftar ve medyanın kendisine gösterdiği güvenle moral bulan Özer'i zorlayan tek etken Şükrü Saracoğlu Stadı'nın zemini. Alex gibi teknik kapasitesi yüksek olan genç futbolcu zeminden şikayet ederken, "İkinci yarı zemin düzelirse çok daha rahat maçlar çıkarırız" dedi. Tatil için Almanya'ya giden Özer, sakatlığıyla ilgili sorunların da bitmesinin keyfini yaşıyor. Alex'e alternatif gösterilmesinin kendisine gurur verdiğini söyleyen Özer, "Ama bu konuda çizgileri iyi çekmek lazım. Dilerim ben de bir gün Alex kadar faydalı olurum. Önemli olan, birinin alternatifi olmaktan çok o takımın önemli bir silahı olabilmek. Ben 'Alex'in yerinde olacağım' derken yanlış anlaşılmaktan çekindim. Kaldı ki Alex, bana en çok destek veren isim. Onunla beraber oynamak benim için onun yerine aday gösterilmekten çok daha önemli" diye konuştu. Genç futbolcu, ailesinin de desteğinin de altını çizerek "Bugün bir çıkış yakaladıysam onlardan aldığım destekle oldu. Bu saatten sonra kimseyi mahcup etme lüksüm yok" ifadesini kullandı.

DAUM DA ŞİKAYETÇİ
Öte yandan zemin ile ilgili benzer bir şikayetin de Daum'un yönetime verdiği raporda yer aldığı belirtildi. Alman hoca, "Alex ve Özer takımın teknik kapasitesini en üst noktaya taşıyor. Ancak stadımızın zemini onlara engel oluşturuyor. Bir an önce önlem alınırsa seyri daha iyi keyifli hale geliriz" görüşünü yansıttı.


* En zenginler listesinde 1 Türk takımı da var

* Rakamlarla Turkcell Süper Lig'de ilk yarı

* Gol Krallığında son duruma göz atalım

* İşte son 10 yıla damgasını vuran futbol olayları

* Futbolcuların çocuklukları nasıldı?

* Hangi futbolcu nerede doğdu?

*SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...