Futbolda toplu sonuçlar

Futbolda, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de, kademe maçları tamamlandı.

Pazar 27.12.2009 00:00
ABONE OL
Bu arada, bugün oynanması gereken 72Batmanspor-Batman Petrolspor karşılaşması, konuk ekip oyuncularının zehirlenmesi nedeniyle ertelendi.

Alınan sonuçlar şöyle:

TFF 2. LİG 1. GRUP


Bozüyükspor-Beykoz 1908...............................................( 6 - 0 )
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Pendikspor....................................( 4 - 0 )
Yalovaspor-Sakaryaspor................................................( 1 - 1 )
Gebzespor-Türk Telekom................................................( 0 - 2 )
Zeytinburnuspor-Körfez Belediyespor...................................( 1 - 1 )

2. GRUP

Denizli Belediyespor-Eyüpspor.........................................( 1 - 2 )
Alanyaspor-Sarıyer....................................................( 2 - 0 )
Turgutluspor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor.........................( 0 - 2 )
Fethiyespor-Konya Şekerspor...........................................( 0 - 4 )
Tepecikspor-Göztepe...................................................( 3 - 4 )

3. GRUP

Tokatspor-Etimesgut Şekerspor.........................................( 3 - 1 )
Ofspor-Çankırı Belediyespor...........................................( 0 - 0 )
Akçaabat Sebatspor-Çorumspor..........................................( 1 - 0 )
Erzurumspor-Trabzon Karadenizspor.....................................( 0 - 1 )
Karsspor-Pursaklarspor................................................( 1 - 0 )
BUGSAŞ Spor-Kırşehirspor..............................................( 0 - 0 )

4. GRUP

Elazığspor-Mardinspor.................................................( 1 - 2 )
Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor........................................( 1 - 1 )
Belediye Vanspor-Tarsus İdmanyurdu....................................( 3 - 2 )
Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-İskenderun Demir Çelikspor..( 0 - 3 )
Adana Demirspor-Malatyaspor...........................................( 2 - 0 )

TFF 3. LİG 1. GRUP

Çerkezköy Belediyespor-Gaziosmanpaşaspor..............................( 1 - 2 )
Bursa Nilüferspor-Bayrampaşaspor......................................( 1 - 1 )
Balıkerispor-Lüleburgazspor...........................................( 1 - 2 )
İnegölspor-Bandırmaspor...............................................( 1 - 0 )
Alibeyköyspor-OYAK Renault............................................( 0 - 0 )

2. GRUP

Torbalıspor-Nazilli Belediyespor......................................( 0 - 0 )
Altınordu-Afyonkarahisarspor..........................................( 1 - 1 )
Ispartaspor-İzmirspor.................................................( 2 - 0 )
Muğlaspor-Menemen Belediyespor........................................( 3 - 2 )

3. GRUP

İstanbul Maltepespor-Gölcükspor.......................................( 1 - 2 )
Kırıkkalespor-Düzcespor...............................................( 1 - 0 )
Anadolu Üsküdar 1908-Darıca Gençlerbirliği............................( 3 - 2 )
Ankara Demirspor-Beylerbeyi...........................................( 0 - 1 )
Kartal Belediyespor-Keçiörengücü......................................( 0 - 6 )

4. GRUP

Bafra Belediyespor-Ünyespor...........................................( 3 - 1 )
Yalıspor-Bulancakspor.................................................( 5 - 1 )
Arsinspor-Yimpaş Yozgatspor...........................................( 1 - 2 )
Kastamonuspor-Araklıspor..............................................( 4 - 3 )
Pazarspor-Sürmenespor.................................................( 2 - 2 )

5. GRUP

72Batmanspor-Batman Petrolspor......................................(ertelendi)
Hatayspor-Şanlıurfa Belediyespor......................................( 1 - 1 )
Bingölspor-Kırıkhanspor...............................................( 3 - 0 )