İpekçi Center!

L.A.Lakers-Cleveland maçında olay çıktı. Hakemlere kızan Lakers tribünleri sahaya sünger parmaklar ve su şişesi yağdırırken, Stapless Center adeta Abdi İpekçi'yi andırdı

Pazar 27.12.2009
Son Güncelleme: Pazar 27.12.2009
ABONE OL
NBA'de Los Angeles Lakers-Cleveland Cavaliers karşılaşmasına hakem kararları damga vururken, Lakers taraftarlarının sahaya yabancı maddeler fırlatması şaşkınlık yarattı. Başından sonuna kadar sert ve gergin geçen maçın bitimine 4 dakika kalmışken hakem kararları ile kaynayan Lakers tribünleri adeta patladı. Sahaya bir anda yağmur gibi, köpükten parmaklar ve su şişeleri yağmaya başladı. Tribünlerin bu tepkisi Lakers'a da yansıdı. 5 teknik faulden 4'ü Lakerslı oyunculara çalınırken, Lamar Odom son dakikada ikinci teknik faulünü alarak, oyundan atıldı.

'BİR DAHA GÖRMEYELİM'
Sahadan 102-87 galip ayrılan Cleveland'ın yıldızı LeBron James (26 sayı, 9 asist), "İki takım için de test maçı oldu. Fiziksel mücadeleler gerçekten sertti ve böyle de olmalıydı. Bu maç, diğerlerinden farklı anlamlar taşıyordu. Hepimize yönelik mesajlar verdi. Moon ve Anthony Parker, Kobe'ye inanılmaz savunma yaptılar. Biz onunla pota arasına bir duvar örmeye çalıştık ve bu duvar birkaç farklı isimden oluştu" derken, maçı 35 sayı ile tamamlayan Lakers'ın yıldızı Kobe Bryant, "Bu yenilgi bizim için iyi bir ayağa kalk uyarısı oldu" diye konuşurken, taraftar tepkisi için, "Bir daha görmek istemezsiniz" yorumunu yaptı. NBA'de oynanan diğer maçlarda şu sonuçlar alındı: Miami Heat-N.Y.Knicks: 93-87, Orlando Magic-Boston Celtics: 77-86, Phoenix Suns-L.A.Clippers: 124-93, P.T.Blazers-Denver Nuggets: 107-96.

* En zenginler listesinde 1 Türk takımı da var

* Rakamlarla Turkcell Süper Lig'de ilk yarı

* Gol Krallığında son duruma göz atalım

* İşte son 10 yıla damgasını vuran futbol olayları

* Futbolcuların çocuklukları nasıldı?

* Hangi futbolcu nerede doğdu?