"Kazadan önce her şey yolundaydı"

Fenerbahçeli futbolcu Colin Kazım Richards, ''Kaza yapmadan ve Beşiktaş maçında ceza almadan önce her şey yolunda gidiyordu'' dedi.

Pazar 27.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazar 27.12.2009 15:53
ABONE OL
İngiliz televizyonu Skysports'da yayımlanan ''Soccer AM'' programına katılan milli futbolcu, sezona çok iyi başladığını belirterek, ''Kaza yapmadan ve Beşiktaş maçında ceza almadan önce her şey yolunda gidiyordu. Kazadan sonra hakkımda yanlış haberler yazıldı. Ama sonuçta bu futbol. Bu tip şeyler her zaman oluyor, her futbolcu böyle şeylerle karşılaşıyor. Şikayet edemem'' diye
konuştu.

Kaza sonucunda bileğinin kırıldığını anlatan Colin Kazım, bileğinde hala çivilerin bulunduğunu söyledi.
Colin Kazım, kazanın ardından büyük şok yaşadığını dile getirerek, ''Aracım 6-7 takla attı. Takla sırasında vücudum oturduğum koltuktan yan koltuğa doğru kaydı. Emniyet kemeri takmamıştım. Herkes emniyet kemeri takmalı. İlk kez takmamıştım, yoksa her zaman takıyorum. Takla attıktan sonra bile motor çalışıyordu. Kazadan hemen sonra iyi olup olmadığımı anlamak için yüzüme ve bacaklarıma dokundum'' ifadelerini kullandı.

Sunucunun ''Hızlı mı gidiyordun ?'' sorusuna milli futbolcu ''Hayır'' yanıtını verdi.

Programda Dolmabahçe Sarayı'na yaptığı ziyaretten de bahseden Colin Kazım, saraydan çok etkilendiğini kaydetti. Milli futbolcu, yeni yıla Brezilya'da gireceğini de söyledi.

Fenerbahçeli oyuncuların imzasının yer aldığı sarı-lacivert futbol topunu program sunucularına hediye eden yıldız futbolcu, bir imzayla ilgili soru üzerine, ''Bu Mehmet Topuz'un imzası. Çok iyi bir futbolcu'' dedi.
Programda Colin Kazım'ın Dolmabahçe Sarayı önünde nöbet tutan askerle çekilmiş fotoğraflarının yanı sıra otomobilinin kaza sonrasında çekilen fotoğrafları da ekrana getirildi.