"Kendi kaderimizi kendimiz belirleyeceğiz"

Bank Asya 1. Lig'de ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Çaykur Rizepsor'da, teknik direktör Mehmet Şansal, kendi kaderlerini kendilerinin belirleyeceğini söyledi.

Pazar 27.12.2009 00:00
ABONE OL
Şansal, ikinci yarıya çok güçlü girmek zorunda olduklarını belirterek, ''Takım olarak ilk yarıda beklentilerin altında kalarak çok puan kaybı yaşadık. Bunun için Antalya kampı bizim için çok zorlu geçecek. İkinci yarıya çok diri girmek zorundayız. Rakiplerimizin puan kaybetme lüksü varken bizim atacağımız ve kalemizde göreceğimiz bir golün çok değeri olacak. İkinci yarıda kendi kaderimizi kendimiz belirleyeceğiz'' dedi.

Takımdaki eksik yerlere transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Şansal, ''İlk yarıda tespit ettiğimiz eksiklikleri gidermek adına yönetimimiz özverili bir çalışma yürütüyor. Amacımız alternatifi bol bir kadro oluşturmak. Bunun için 2-3 takviyeye daha ihtiyacımız var. Bu transferleri de en kısa sürede tamamlayarak hazırlıklarımızı tam kadro sürdürmek istiyoruz'' diye konuştu.

Öte yandan, Trabzonspor'un kiralık olarak vermek istediği Barış Memiş için yeşil-mavili ekibin girişimde bulunduğu, Trabzonspor yönetimi ve futbolcunun cevabını beklediği öğrenildi.