Sezer atağı!

Beşiktaşlı yönetici Nedim Sarsmaz, Manisaspor'da kadro dışı kalan 24 yaşındaki 10 numaraya talip olduklarını belirterek, "Çalışmalar var. Transfer edebiliriz" dedi

Pazar 27.12.2009
Son Güncelleme: Pazar 27.12.2009
ABONE OL
Yabancı krizi nedeniyle transferde rotasını mecburen yerli isimlere çeviren Beşiktaş, Manisaspor'da kadro dışı kalan Sezer Öztürk'ün peşinde. Siyah-beyazlı kulübün yöneticisi Nedim Sarsmaz, 24 yaşındaki orta saha oyuncusunu uzun süredir takip ettiklerini belirterek, "Sezer'i Almanya'daki günlerinden beri takip ediyoruz. Bazı hazırlıklar var. O hazırlıkların sonucuna göre Sezer, Beşiktaş'a gelebilir" diyerek bu transferin gerçekleşmek üzere olduğunu ifade etti. Manisa'da teknik direktör Mesut Bakkal hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle kadro dışı kalan Sezer ise, "Önümüzdeki günlerde büyük kulüplerden birine gidebilirim" diye konuştu.

TRANSFERE İHTİYAÇ YOK
Bu arada kulüpte 25 ve 50. yıllarını dolduran üyelerin rozet ve plaketlerinin verildiği tören sonrası açıklamalarda bulunan genel sekreter Kenan Öner, kale dışında takımda bir eksiğin olmadığını söyledi. Öner, "Kaleci dışında aman aman bir transfere ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum" dedi. Öner, Manisa maçında hatalı goller yiyen Korcan'a ise, "Real Madrid'de Casillas, Barcelona'da Valdes de aynı süreci yaşadılar. Korcan'a yüklenmemek lazım" sözleriyle sahip çıktı.

* En zenginler listesinde 1 Türk takımı da var

* Rakamlarla Turkcell Süper Lig'de ilk yarı

* Gol Krallığında son duruma göz atalım

* İşte son 10 yıla damgasını vuran futbol olayları

* Futbolcuların çocuklukları nasıldı?

* Hangi futbolcu nerede doğdu?