Yerliler yırttı!

Teknik heyetin raporu doğrultusunda ara transfer için planlarını yapan Trabzonspor yönetimi, yerli futbolculara dokunmayacak

Pazar 27.12.2009
Son Güncelleme: Pazar 27.12.2009
ABONE OL
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, teknik heyetin raporu doğrultusunda takımı güçlendirmek için arayış içerisinde olduklarını söyledi. Takımda satılmayacak hiç bir futbolcu olmadığını, oyuncularına uygun bir teklif gelmesi halinde satabileceklerini kaydeden Hacısalihoğlu, "Sylva ve Tjikuzu'ya teklif gelmesi halinde değerlendirebiliriz. Ama hiçbir futbolcumuzu değerinin altında satma gibi bir düşüncemiz yok. İsteğimiz şartlarda tekliler gelir ve teknik heyetimiz de onaylarsa satabiliriz" şeklinde konuştu. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Tayfun Cora'nın boş mukaveleye imza attığını belirten Hacısalihoğlu, genç futbolcu Barış Memiş'i ise tecrübe kazanması için direkt oynayabileceği bir takıma kiralık olarak göndermeyi düşündüklerini belirtti. Yönetimin Denizlispor'un Trabzonlu oyuncusu Çağlar Birinci'nin transferini düşündüğü ancak bu transfer için de, Hırvat oyuncu Cale'nin başka bir takıma transferinin gerçekleşmesi beklenecek.

GÖKHAN: ARAYIŞIM YOK
Öte yandan hakkındaki transfer haberleriyle ilgili dün açıklama yapan Gökhan Ünal, kulübünün vereceği karara saygı duyacağını söyledi. Gökhan, internet sitesindeki sözlerinde, "Bireysel olarak herhangi bir arayışım bulunmamaktadır" dedi.

* En zenginler listesinde 1 Türk takımı da var

* Rakamlarla Turkcell Süper Lig'de ilk yarı

* Gol Krallığında son duruma göz atalım

* İşte son 10 yıla damgasını vuran futbol olayları

* Futbolcuların çocuklukları nasıldı?

* Hangi futbolcu nerede doğdu?