Her güzelin bir kusuru...

Kortlarda fırtına gibi esen bayan raketler, uzak duramadıkları yiyecekleri ve çok isteyip de yapamadıkları şeyleri itiraf ettiler

Pazartesi 28.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 28.12.2009
ABONE OL
Kortların güzel yıldızları, basın toplantılarında genellikle ya maçları ya da rakipleri ile ilgili sorulara cevap verirler. Ama bunların dışında da onlara sorulacak birçok soru var tabii. İşte Sony Ericsson WTA Tour'un parlayan yıldızlarının rastgele seçilen sorulara verdiği cevaplar:
Salığa zararlı yemek yer misiniz? Nadia Petrova: Hamburger ve patates kızartmasına asla dayanamam. Elena Dementieva: Cips... Patates cipsi ve pizza. Ama cipste deniz tuzu kullanılmalı ki doğal olsun. Bethanie Mattek-Sands: Benim içim en iyisi siyah çikolata kaplı badem ve tatlı patates kızartması. Beraber değil tabii... Caroline Wozniacki: Fındık ezmeli krebi çok seviyorum.. Gerçekten harikadır. Ana Ivanovic: Fındık ezmeli krep.. Michaella Krajicek:İçinde çikolata parçaları olan yulaf ezmesi. Katarina Srebotnik: Çikolata.

SPOR GÜNDEMİNDEN BAŞLIKLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

En beğendiniz erkek tenisçi kimdir? Caroline Wozniacki:Birçok isim var aslında. Ama kimi söylesem hemen onunla birlikte olduğumun iddia edilmesinden korkuyorum. Patty Schnyder: Roger Federer. O herşeyi kolaya çeviriyor. Herkesi yenmenin yolunu buluyor Elena Dementieva: Roger Federer. Benim gözümde o kesinlikle en iyisi. Vera Zvonareva: Roger'ı gözardı edemezsiniz. Davydenko'yu seyretmekten de hoşlanırım. Ana Ivanovic: Federer'e hayranım. Nadal'dan da hoşlanırım ve tabii ki Djokovic. Nadia Petrova: Federer. Büyük bir şampiyon ve çok etkileyici bakışları var. Cara Black: Rafael Nadal. Dominika Cibulkova: Gençliğimde Agassi, şimdi ise Nadal'a hayranım.
Çaldığınız müzik aleti var mı? Aleksandra Wozniak: Evet, küçüklüğümden beri gitar ve piyano çalarım. M.Krajicek: Küçükken flüt dersi almıştım. E.Dementieva: Her zaman piyano çalmak istemişimdir ama maalesef yeteneğim yok. C.Wozniacki: Çocukken 4 yıl piyano çalmıştım. Şimdi unuttum. Yeniden çalmayı çok isterim. Patty Schnyder: Çocukken piyano çaldım. Vania King: Piyano ve şarkı dersi almıştık. Marion Bartoli: Okuldayken klarnet çalardım. Biraz da piyano. Babam tenis oynamamı, annem ise piyano çalıp, bale yapmamı isterdi.