Keskin demeç!

Beşiktaş'ın Altyapı Koordinatörü Gökhan Keskin, Arda Turan gibi A Takım'a verecek 4-5 oyuncuları olduğunu söyleyip, "Ancak Denizli bizi izlemiyor" dedi

Pazartesi 28.12.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 28.12.2009
ABONE OL
Beşiktaş'ın Altyapı Koordinatörü Gökhan Keskin, Mustafa Denizli'ye sert eleştiriler yaptı. Çok başarılı bir altyapıları olduğunu söyleyen Keskin, "Bizde Arda Turan çok, ancak Denizli Ümraniye'de çalışan A2 takımını izlemiyor" dedi. Dün Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin bir organizasyonuna katılan Keskin, burada Cihan Haber Ajansı'na yaptığı açıklamalarda 5 ay önce Altyapı Koordinatörlüğü'ne geldiğini belirterek, "Bu işin sermayesi, futbolcu. Bu konuda sıkıntı yok ancak tesis açısından yeterli düzeyde değiliz. Seçimden sonra sıkıntıların çözülmesi için çalışacağız" diye konuştu. 6 yarışmacı grubunun 5'inin lider; birinin şampiyon olduğunu söyleyen Keskin, "Elimizde A Takım'a verecek 4-5 oyuncu var ama bunları değerlendirmek oradaki teknik adamın işi. Ancak Mustafa Denizli takip etmesi gereken A2 Takımı'nın Ümraniye'de çalışmasına ilgisiz. Onlar alt sahada iken bizim üstteki çalışmamızı bile izlemiyor" ifadesini kullandı.

SPOR GÜNDEMİNDEN BAŞLIKLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

DENİZLİ'YE GÖNDERME
Denizli'nin hazır bir takımı tercih ettiğini söyleyen Keskin, "Tek bir oyuncu üst takıma yükseldi ama Ümit Milli Takım oyuncusu olmasına rağmen A Takım'da forma bulamıyor. Nasıl ki Galatasaray'da bir Arda Turan Süper Lig'de Manisaspor'a gidip bir deneyim yaşadı, şimdi Galatasaray'ın değişmezi olduysa bizde de aynı başarıyı gösterecek 3-4 oyuncu var. Ancak bu kadar yabancının olduğu bir yerde forma bulmaları zor" dedi.