Günün içinden

Salı 29.12.2009
Son Güncelleme: Salı 29.12.2009
ABONE OL
Sylvia'nın zafer pozları!
Real Madrid'in Hollandalı yıldızı Rafael van der Vaart'ın model eşi Sylvia, FHM'nin Alman versiyonunun Ocak sayısına verdiği pozlarla gündemde. Mayıs 2009'da göğüs kanseri nedeniyle ameliyat olan ve sonrasında kemoterapi tedavisi gören güzel model, kanseri yenmenin mutluluğu ile objektiflerin karşısına geçerek, mecburi ara verdiği mesleğine yeni yılda görkemli bir dönüş yaptı.

37 dernek üyesine ihraç

Türkiye Hakemler ve Gözlemciler Derneği Disiplin Kurulu, şube seçimlerinde yapılan usulsüzlükler nedeniyle 37 dernek üyesini ihraç etti. MHK üyesi olan Sadettin Güler'in de bu isimler arasında yer alması dikkat çekti.

Balotelli'ye Ada kancası
İngiliz ekibi Manchester City'nin yeni hocası olan Roberto Mancini, yönetiminden İnter'in yıldızı Balotelli'yi istedi. Ara transfere 90 milyon Euro ayıran Manchester City, Balotelli için İtalyan kulübüne 27 milyon Euro teklif etti. Lazio'dan Pandev'i transfer eden İnter, oyuncusunu satmayı gündemine aldı.

Skibbe'den disiplin dersi!

Galatasaray'ı çalıştırdığı dönemde oyuncularına tanığı özgürlükler nedeniyle eleştirilen Michael Skibbe, Eintracht Frankfurt'ta oyuncularına göz açtırmıyor. Devre arası tatiline giden oyuncularına kilo almama talimatı veren Alman hoca, 500 gram fazlalığa izin verirken, yarım kilodan sonraki her 100 gram için 100 Euro, 2 kiloyu bulana ise 3000 Euro para cezası kesecek.

Nalga'nın gözü dışarıda

Galatasaray Cafe Crown'da yaşanan forma skandalı sonrası Tahkim Kurulu, tarafından 2 yıl men cezasına çarptırılan Cemal Nalga, cezası düşürülmediği takdirde kariyerine yurt dışında devam edeceğini açıkladı.

Paranın gözü kör olsun

Uzun süredir finansal sorunlarla boğuşan Mouscron, Belçika 1. Ligi'nden ihraç edildi. Mouscron üst üste üçüncü maçını da hükmen kaybedince, hazin son kaçınılmaz oldu. Son dönemde iyi bir form grafiği yakalayan Mouscron, 23 puanla 10. sırada yer alıyordu.

İLGİNÇ STADYUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

FUTBOLCULAR TATİLLERİNİ NEREDE GEÇİRİYOR...

SPORDA YILIN OLAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

İŞTE TAKIMLARIN SİMGE VE SEMBOLLERİ...


BİR ZAMANLARIN YILDIZ FUTBOLCULARINI HATIRLAYALIM

DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI

SON 10 YILA DAMGASINI VURAN FUTBOL OLAYLARI

FUTBOLCULARIN ÇOCUKLUKLARI