Kararı Gökçek verir

F.Bahçe'nin kendisiyle ilgilendiğini doğrulayan Ediz, "Gidersem yabancılık çekmem. Ama son kararı başkan Ahmet Gökçek verir. Çünkü bende çok emeği var" dedi

Salı 29.12.2009
Son Güncelleme: Salı 29.12.2009
ABONE OL
Fenerbahçe ve Galatasaray'ın transfer gündeminde bulunan Ankaragücü'nün başarılı savunma oyuncusu Ediz Bahtiyaroğlu, SABAH'a konuştu. Ankaragücü'nü çok sevdiğini ve bu kulüpte oynamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Ediz, her futbolcu gibi 3 Büyükler'de forma giyme hayalinin de olduğunu belirtti. Ankaragücü'nde başarılı olmak için elinden geleni yaptığını da kaydeden Ediz, "Şu an Ankaragücü'nün formasını giyiyorum ve bu takımda başarılı olmak için çalışıyorum. Ancak, her futbolcu gibi benim de gönlümde 3 büyüklerde futbol oynamak yatıyor. Ankaraspor'da futbol oynarken takımın başında olan ve ağabey gibi sevdiğim hocam Aykut Kocaman'ın sportif direktör olduğu Fenerbahçe'de forma giymek beni çok mutlu eder. Sarı-lacivertli formayı giymeyi sabırsızlıkla bekliyorum" dedi.

ONAY ALMADAN GİTMEM
Transferiyle ilgili son kararın kendisinde değil Ankaragücü Başkanı Ahmet Gökçek'te olduğunun da altını çizen Ediz, "Burada başkanımız Ahmet Gökçek'in üzerimde büyük emeği olduğunu söylemeden de geçemeyeceğim. Eğer ben Ediz olduysam, başkanımız sayesinde oldum. Onun onayını almadan hiçbir yere gitmem" diye konuştu.

LUGANO'YLA İYİ ANLAŞIRIZ
Fenerbahçe'nin kendisiyle ilgilendiğini dün manşet yapan SABAH'a konuşan Ediz, Lugano'nun en beğendiği futbolcular arasında olduğunu söyledi. Kendisinin de Uruguaylı oyuncu gibi duran toplarda ileri çıkıp gol aradığını belirten genç futbolcu "Lugano'yla iyi bir ikili oluruz. Ayrıca Özer'le de oynadım. Fenerbahçe'de yabancılık çekmem" dedi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

İLGİNÇ STADYUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

FUTBOLCULAR TATİLLERİNİ NEREDE GEÇİRİYOR...

İŞTE TAKIMLARIN SİMGE VE SEMBOLLERİ...

BİR ZAMANLARIN YILDIZ FUTBOLCULARINI HATIRLAYALIM

DÜNYANIN EN SEKSİ BAYAN SPORCULARI

SON 10 YILA DAMGASINI VURAN FUTBOL OLAYLARI

FUTBOLCULARIN ÇOCUKLUKLARI