Gurbet eller

Beşiktaş, aradığı kaleciyi gurbette buldu. Siyah-beyazlılar, Hoffenheim'da forma giyen ve Avusturya Milli Takımı'nın kalesini de koruyan Ramazan Özcan'ı kiraladı

Çarşamba 30.12.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 30.12.2009
ABONE OL
Rüştü Reçber ve Hakan Arıkan'ın geçirdiği operasyonlar sonrası kaleci arayışlarına başlayan Beşiktaş, Bundesliga temsilcisi Hoffenheim'ın file bekçisi Ramazan Özcan'ı sezon sonuna kadar kiraladı. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin verdiği rapor doğrultusunda Avusturya Milli Takımı'nın da oynayan 25 yaşındaki Türk asıllı kaleci ile anlaşıldı. Ramazan Özcan 6 aylığına da olsa Türkiye'de büyük bir takımın formasını giyeceği için mutlu olduğunu belirterek, "Beşiktaş'a elimden geldiği kadar yardım etmek ve yeni takımımda başarılı maçlar çıkarmak istiyorum. Hoffenheim ile sözleşmem 2011 yılında bitiyor. Sonrasında neler olacağını hep birlikte göreceğiz" dedi. Ramazan, geçtiğimiz sezon 7 karşılaşmada Hoffenheim'ın kalesini korurken, bu sezon ise kulübeden çıkamadı.


HOFFENHEIM KAFALARI KARIŞTIRDI

Beşiktaş, Ramazan transferi için görüşmelere başladığını İMKB'ye de bildirirken, Hoffenheim cephesinden çatlak sesler yükseldi. Alman kulübünün Basın Sözcüsü Markus Sieger, "Ramazan'ı bırakmak istemiyoruz" dedi.


Dünyanın en seksi bayan sporcuları

Bir zamanların yıldız futbolcuları

Takımların simge ve sembolleri

Ünlüler hangi takımı tutuyor?