16 ay da çöktü

2008 yazında başına geçtiği Barcelona'ya 6 kupa kazandıran Guardiola, bunun bedelini ağır ödedi. Katalan hocanın 16 ayda saçları döküldü, sakalları beyazladı

Perşembe 31.12.2009
Son Güncelleme: Perşembe 31.12.2009
ABONE OL
Barcelona Teknik Direktörü Pep Guardiola, göreve gelmesinin ardından geçen 16 ayda ciddi şekilde yaşlandı. Saçları iyice dökülen 38 yaşındaki teknik adamın, sakalları da beyazladı. 2008-09 döneminde Barcelona'ya 6 kupa birden kazandırarak büyük bir başarıya imza atan Guardiola'daki bu değişimin ardından İspanyol basını, "Pep ciddi şekilde yıprandı. Bakalım sezon sonu Barcelona ile bitecek sözleşmesini yenileyecek mi?" değerlendirmesini yaptı. Katalan hocanın Barcelona'da sportif direktörlük koltuğuna oturarak, teknik direktörlüğü yardımcısı Tito Vilanova'ya devredeceği iddiaları her geçen gün artıyor.

'KAZANIRSAK EFSANEYİZ'

Guardiola, son olarak FIFA Kıtalararası Kupa finaline damga vurmuştu. Başarılı hoca, talebelerini, "Kaybederseniz dünyanın en iyi takımı olmaya devam edeceksiniz. Ama kazanırsanız efsane olacağız" diyerek motive etmiş, Barça Estudiantes'i 2-1 yenerek şampiyon olmuştu.

Dünyanın en seksi bayan sporcuları

Bir zamanların yıldız futbolcuları

Takımların simge ve sembolleri

Ünlüler hangi takımı tutuyor?