Ali Turan gemileri yaktı

G.Saray'ın kadrosuna katmak istediği Kayseri'nin stoperi kulübüne rest çekti: "Hayatımda böyle bir teklif belki bir daha alamayabilirim. Anlayış bekliyorum"

Perşembe 31.12.2009
Son Güncelleme: Perşembe 31.12.2009
ABONE OL
Galatasaray'ın ara transferde kadrosuna katmak istediği Kayserispor'un kaptanı Ali Turan gemileri yaktı. Kulübünün, "Futbolcularımızdan hiçbiri satılık değil" açıklamasına isyan eden 26 yaşındaki stoper, "Gitmek istiyorum" diyerek yönetimine rest çekti. Kayserispor'un Antalya kampına dahi katılmayı düşünmediğini belirten Ali Turan'ın, "Transferim konusunda bana yardımcı olun. Futbol hayatımda böyle bir teklifi belki bir daha alamam. Sizlerden anlayış bekliyorum" dediği bildirildi.

KAYSERİ CEPHESİ DOĞRULADI
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma ise, "Yaptığımız görüşme neticesinde Ali Turan bizimle olmayı arzu etmiyor. Galatasaray'ın bizimle bir kez bile konuşma gereği hissetmeden bir takımın kaptanını ayartması doğru değil. Gökhan Ünal'da da benzer olayları yaşadık ve Gökhan'ı bir sene kullanamadık. Kayserispor büyük bir kulüptür. Hiçbir dayatmaya boyun eğmez. Neyi kaybedecekse onu kaybetmeyi göze alır" şeklinde konuştu.


Dünyanın en seksi bayan sporcuları

Bir zamanların yıldız futbolcuları

Takımların simge ve sembolleri

Ünlüler hangi takımı tutuyor?