Son söz Başkanın

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ve Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın gönderilmesi yönünde rapor hazırladığı milli yıldız Kazım hakkındaki son kararı başkan Aziz Yıldırım verecek

Perşembe 31.12.2009
Son Güncelleme: Perşembe 31.12.2009
ABONE OL
Fenerbahçe'de disiplinsizliğinin yanı sıra adı şike söylentilerine de karışan milli oyuncu Colin Kazım için son söz başkan Aziz Yıldırım'da... Asbaşkan Şekip Mosturoğlu'nun, Sportif Direktör Aykut Kocaman ile birlikte Kazım için detaylı bir rapor hazırladıkları öğrenildi. Bu raporda, Kazım'ın, Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana neden olduğu tüm sıkıntılar detaylı bir şekilde belirtildi. Hazırlanan bu rapor başkan Aziz Yıldırım'a iletildi. Raporda Şekip Mostoroğlu ve Aykut Kocaman'ın, Kazım'ın affından yana bir tavır almadı ancak son sözü başkan Aziz Yıldırım'ın söylemesi bekleniyor.

BAŞKAN GÖRÜŞECEK
4 Ocak tarihinde İstanbul'da başlayacak hazırlık çalışmaları için Colin Kazım'ın çağrılmadığı, katılıp katılmaması konusundaki nihai kararı başkan Aziz Yıldırım'ın vereceği ifade edildi. Yıldırım bu kararı Colin Kazım ve babasıyla yapacağı toplantıdan sonra verecek.

Dünyanın en seksi bayan sporcuları

Bir zamanların yıldız futbolcuları

Takımların simge ve sembolleri

Ünlüler hangi takımı tutuyor?