Ayrılmam

Beşiktaş'ta ilk yarının en çok eleştirilen ismi Nihat Kahveci, Avrupa'dan teklif gelmesi halinde vereceği tek cevabın, "Burada yapacak çok işim var" olacağını dile getirdi

Beşiktaş'ta en çok para kazanan isimlerin başında gelen ancak sezonun ilk yarısındaki performansıyla da takımda en çok eleştirilen kişi olan Nihat Kahveci, Antalya'ya uçarken SABAH'a konuştu. İspanyol medyasında eski takımı Real Sociedad'dan teklif aldığı iddiaları dolaşan milli futbolcu, bu konuyla ilgili sorumuza "Beşiktaş'tan ayrılmam" yanıtını verdi. Kendisine herhangi bir teklifin ulaşmadığını belirten 30 yaşındaki forvet, "Ben de medyadan duydum bu iddiayı. Şimdiye kadar bana ulaşan herhangi bir teklif yok. Ancak sadece Real Sociedad değil Avrupa'nın hangi takımından olursa olsun böyle bir teklif gelirse vereceğim yanıt; 'Beşiktaş'ta yapacak çok işim var. Ayrılmayı düşünmüyorum' şeklinde olur. Öncelikle Beşiktaş'ta hedeflerime ulaşmalıyım" diye konuştu.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

TARAFTARLAR SAHİPLENDİ!
Sezonun ilk devresinin istediği gibi geçmediğini vurgulayan Nihat, ikinci yarıda siyah- beyazlı taraftarların isteklerine karşılık vereceğini ifade ederek, "Hem Nihat hem de Beşiktaş olarak ikinci yarıda çok daha iyi olacağız. Umutluyuz. Taraftarımızın da umutlu olmasını istiyoruz. Şampiyonluk gelecek" sözünü verdi. Bu arada Nihat'ı Antalya havaalanında bir sürpriz karşıladı. Tecrübeli oyuncuya büyük ilgi gösteren siyah-beyazlılar bol bol fotoğraf çektirdikleri milli oyuncu için "Beşiktaş'ın çocuğu Nihat Kahveci" şeklinde tezahüratta bulundular.
BİZE ULAŞIN