Neşter vuruldu

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sportif direktör Aykut Kocaman ve teknik direktör Daum mini zirve yaptı. Özel hayatları gündemden düşmeyen Kazım ve Önder'in kadro dışı kalması ve satış listesine konması kararlaştırıldı

Fenerbahçe, 2009-2010 sezonunun ikinci yarı hazırlıklarına operasyonla başladı. İlk antrenman öncesi teknik direktör Christoph Daum, kulüp binasında başkan Aziz Yıldırım ve sportif direktör Aykut Kocaman ile biraraya geldi. Mini zirvede özel hayatlarıyla gündemden düşmeyen Colin Kazım ve Önder Turacı'nın durumu, masaya yatırıldı. Toplantı sonrası Önder ve Kazım'ın antrenmanlara alınmaması ve satış listesine konması kararlaştırıldı. Toplantıda Aykut Kocaman, ileride yaşanabilecek disiplinsizliklerin önüne geçmek için ikiliye ceza verilmesi gerektiğini savunurken, Daum takımın güç kaybedeceğini söyledi. Araya giren Aziz Yıldırım kadroya takviye yapılacağını belirtince, Colin Kazım ve Önder Turacı'ya yol göründü.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

ÖNDER ÇOK BOZULDU
İkinci yarı hazırlıkları için Can Bartu Tesisleri'ne gelen iki futbolcuya, kadro dışı kaldıkları, Antalya kampına katılmayacakları ve Samandıra'da değil, kendilerine tahsis edilecek antrenör yönetiminde Dereağzı'nda çalışacakları bildirildi. Bu kararı bekleyen Kazım şaşkınlık yaşamazken, milli futbolcunun, bugün yönetimle konuşarak "Kararınıza saygı duyuyorum. İdmanlara düzenli olarak katılacağım. Ancak bana kulüp aramam için izin verin" diyeceği öğrenildi. Son idmanlarda takımla birlikte çalışan Önder Turacı ise kadro dışı kaldığını öğrenince çok bozuldu.
BİZE ULAŞIN