Kewell'dan yeşil ışık

Galatasaray'ın Avustralyalı yıldızı Harry Kewell, takımda kalacağına dair umut verici konuştu: "Gitmek istemiyorum. Ama bu tek taraflı değil, karşılıklı olmalı"

Galatasaray'ın sevilen yıldızı Harry Kewell, GS TV'de taraftarların sorularını yanıtladı. Kewell, sözleşmesini uzatıp uzatmayacağı hakkında, "Bu tür konulara girmeyi çok istemiyorum çünkü performansım etkilenebilir. Gitmek istemiyorum ama bu tek taraflı değil karşılıklı olmalı. Burada çok mutluyum. Gelirken böyle bir ortam bulacağımı beklemiyordum" diyerek, camianın yüreğine su serpti.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

60 DAKİKA DEĞİL 90 DAKİKA

İkinci devre kendilerini zor maçların beklediğini vurgulayan Avustralyalı solak, Galatasaray'ın bugüne kadar çıktığı zor maçlara iyi cevaplar verdiğini belirtti. Frank Rijkaard'ın kendisi için idol olduğunu söyleyen Kewell, onunla çalışmanın hem futbolcular hem kulüp için çok önemli olduğunu söyledi ve Liverpool döneminde hep 60 dakika oynadığı için 90 dakikayı çıkartmakta çektiği ancak bu zorluğu Galatasaray forması giyerek aştığını dile getirdi. Gençlerbirliği maçında Elano'yla yaşadığı ilginç gol sevinci ile ilgili soruya ise yıldız oyuncu, "Baros ve Elano ile bir gece dışarı çıktık. Baros böyle dans etmiş. Görmedim ama Elano anlatmıştı. Gol atınca spontane olarak bu dansı yaparak, onu özlediğimizi gösterdik" cevabını verdi.

BİZE ULAŞIN