"Sadece futbola konsantre oldum"

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Harry Kewell, transfer olaylarını bir kenara bıraktığını ve sadece futbola konsantre olduğunu söyledi.

Devre arası çalışmaların devam ettiği Antalya'da sabah yapılan çalışmanın ardından gazetecilerin sorularını cevaplandıran Yıldız futbolcu, "Buradaki çalışmalar çok iyi gidiyor. Küçük bir hazırlık kampı gibi. İkinci yarıya en iyi şekilde başlangıç yapmak istiyoruz" dedi.

Galatasaray Kulubü'nün sözleşmesini uzatmak istemesine rağmen takımdan ayrılacağı şeklinde çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine Kewell, şunarı söyledi.

"Benim sezon sonuna kadar Galatasaray ile sözleşmem var. Benim ayrılacağım yönünde haberler çıkıyor. Ama benim kulağıma gelen birşey yok. Transferim sonuçta kulubüm ve menajerimin konuşacağı bir olay. Ben böyle konulara dahil olursam bu defa performansım düşer. Ben bu konuları bir kenara bıraktım. Bütün konsantrasyonumu futbola verdim"

UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 1. maçında Atletico Madrid takımı ile oynanacak maçlar içinde Yıldız futbolcu, "Mutlaka heyecan verici ve zor bir maç olacaktır. Şampiyonlar Ligi'nde elenip UEFA Avrupa Ligi'ne geldiler. Avrupa'da kendilerin göstermek isteyecekler. Ama biz ne yapmak istediğimizi çok iyi biliyoruz. Çok zor bir maç olacak." diye konuştu.
BİZE ULAŞIN