Sercan her an!

Galatasaray, Van Nistelrooy'un yüksek maliyeti ve dizindeki belirsizlik yüzünden forvet arayışında ilk sıraya Sercan'ı koydu. Cimbom'un pazarlık masasındaki son kozu Nonda

Galatasaray, Baros'a alternatif golcü arayışına Sercan Yıldırım ile son noktayı koyuyor. Van Nistelrooy'un dizinden geçirdiği operasyon sonrası performansını soru işareti gören ve Baptista da da Inter'in devreye girmesiyle şansı azalan sarı-kırmızılı yönetim, Bursaspor'un genç yıldızının transferinde imzaya artık çok yakın. Sercan Yıldırım'a talip olan Beşiktaş'ın takasta önerdiği Batuhan Karadeniz ve Serdar Özkan'ın, Bursa'da oynamayı kabul etmemesi üzerine, eli kuvvetlenen Galatasaray yönetimi, Ertuğrul Sağlam'ın ısrarla istediği kaleci Aykut ile genç yetenek Aydın Yılmaz'ı da ikna etme yolunda önemli adımlar attı. Tobias Linderoth'u, Antalya kampı kadrosuna alan teknik direktör Frank Rijkaard'ın, "Bir yabancı hakkını stoperde kullanalım ve forvet hattı için de Sercan'ı alalım" dediği ve devre arasında Galatasaray'dan ayrılmayı kabul etmeyen Linderoth'un şimdilik sekizinci yabancı olarak takımda kalacağı öğrenildi.

AVRUPA'YA SATARIZ!
Galatasaray yönetimi, Aykut ve Aydın'ı göndererek, futbolcuların kulübe olan maliyetlerinden kurtulmak istiyor. 33 yaşındaki Nistelrooy'a 2 yıllığına 6 milyon ödemek yerine, Sercan Yıldırım için Bursaspor kulübüne 5 milyon Euro nakit verilmesinin kulübün geleceği açısından daha akıllı bir transfer politikası olduğuna karar verildi. Galatasaraylı kurmayların gelecekte Avrupa kulüplerine yüksek bir bedelle satmayı planladığı Sercan'ın da kendilerine ısrarla "G.Saray'a gelmek istiyorum" demesinin bu transferde etkili olduğu ifade edildi. Aydın Yılmaz ve Aykut'u Sercan transferinde kullanmak için diğer kulüplerden gelen teklifleri reddeden Galatasaray yönetiminin bugün Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı ile son detayları görüşecekleri ve sarı-kırmızılı takımın pazarlık masasındaki son kozunun "Nonda'yı verelim" olacağı gelen haberler arasında.

Ara transfer döneminde takımların son durumu


Dünyanın en seksi bayan sporcuları


İlk yarıda gol krallığında son durum

BİZE ULAŞIN