Aksu: Demirören zengin çocuğu gibi

Beşiktaş'ta yaklaşan Genel Kurul öncesi başkan adayı Murat Aksu, kulübün mali bilançosunun ortada olduğunu, "Üst üste şu kadar yıl şampiyon olurum" demenin temenniden öteye gidemeyeceğini söyledi. Bandırma'da Emniyet Müdürü Coşkun Hayal'i makamında ziyaret eden Aksu, "Önceliğim sportif başarı değil, Beşiktaş'ın yeniden yapılanmasıdır" dedi. Aksu, daha sonra ildeki Beşiktaşlılar Derneği'ne geçerek projelerini anlatırken, başkan Demirören'in, seçilmezse harcadığı paraları geri isteyeceği açıklaması için de, "Mahallede top oynarken şımarık zengin çocuklar olur, 'takıma almazsanız ben topumu alır giderim' gibi bir yaklaşım bu. Başkan 'Ben paramı hemen alırım' diyorsa Beşiktaş'a verdiği zararları ve yaptırdığı borçları ödesin" diye konuştu.

BAŞKANIN ADALI KOZU
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören dün Adana ve Mersin'deki üyelerle düzenlenen gecede bir araya geldi. Demirören'in listesine aldığı ve ilk kez SABAH'ın yazdığı Serdar Adalı, Demirören'in en büyük kozlarından biri oldu. Bu hamleyle Adana Beşiktaşlılar Derneği de, Adanalı işadamı Adalı ile birlikte Demirören'i destekleme kararı aldı.

ALTINSAY AMA GÜLENGÜL!
Başkan adayı Murat Aksu, listesine alacağı bir ismi daha dün kamuoyu ile paylaştı. Aksu, eski yönetici İbrahim Altınsay'ın eşi, spor yazarı Gülengül Altınsay'ı, "Yönetim kurulumuzun hem kadın üyesi olarak hem de Beşiktaş'ı çok iyi bilen gazeteci kimliği ile bizlere başka bir bakış açısı kazandıracaktır" sözleri ile tanıttı.
BİZE ULAŞIN