Maça bile çıkamam!

Trabzonspor'un tartışılan ismi Gökhan Ünal, yerel basına gönderme yaptı: "Hakkımda yazılanları okumaya kalksam, sokağa değil maça bile çıkamam"

Trabzonspor'un forveti Gökhan Ünal, Türkiye Kupası'nda Denizli Belediyespor önünde suskunluğunu bozmanın keyfini yaşıyor. 23 Ekim 2009'dan bu yana süren gol orucuna son veren Gökhan, Trabzon yerel basınına göndermede bulundu. Eleştirilerden bunaldığını söyleyen bordo-mavili futbolcu, "Benim hakkımda her gün yazılanları okumaya kalksam, inanın sokağa değil maça bile çıkamam. Hatta antrenmanlarda bile faydalı olamam. Zaten taraftarların bana olan bakışlarından ve hareketlerinden, yerel basının beni eleştirdiğini hissediyorum" ifadesini kullandı. Kendisine yardımcı olunmasını isteyen Gökhan, "Benim yerel basından ricam; fazla değil sadece bir ay benim için ya hiç haber yazılmasın ya da bana olumlu açıdan bakılsın. Bir insana kırk gün deli derseniz, o insan delirir. Ben de o duruma geldim. Olumsuz haberlerden yoruldum ve bu, performansımı etkiledi" itirafını yaptı.

'ŞENOL GÜNEŞ İLE KENDİMİ BULDUM'
Ara transfer döneminde Galatasaray ve Fenerbahçe ile ismi anılan yıldız oyuncu, "Ben Trabzonspor da mutluyum. Sadece talihsiz bir dönem geçirdim. Şenol Güneş ile kendimi buldum. Devre arası hazırlıkları, benim için iyi geçti" diyerek sözlerine son verdi.

TEKNİK DİREKTÖRLERİN ÇILDIRDIĞI ANLAR

ŞAMPİYONLAR LİGİ'NİN GENÇ FUTBOLCULARI

FUTBOL TAKIMLARI HANGİ TARİHLERDE KURULDU?
BİZE ULAŞIN