Elinin hamuruyla futbola karışınca!

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı Genel Direktörü Mihriban Oğuz'un "Oynamayan Elano'ya milyonlar harcadılar" eleştirisi üzerine ipinin Florya'dan çekildiği öne sürüldü

Galatasaray yönetiminin görevine son verdiği Bayan Basketbol Takımı Genel Direktörü Mihriban Oğuz'un, sarı-kırmızılı yönetimle yaşadıklarının perde arkasını SABAH aydınlatıyor. İşte Galatasaray'da aktif görev yapan çalışanların iddialarına göre yaşananlar: Geçen ay Mersin BŞB'ye farklı kaybedilen maçın ardından yönetim Oğuz'dan rapor isteyince bayan takımından sorumlu eski bir yönetici takım içinde Oğuz'un yakın olduğu iki oyuncuyu arayıp, Oğuz'a destek olmalarını istedi. Takımın yerli oyuncularının biraraya gelip yazdıkları destek metninde sorumluluğun takımda olduğu ifade edildi. Ancak bu metine yabancı oyuncular imza atmadı. Yönetimin "Sezon sonuna kadar birlikte çalışalım" dediği Mihriban Oğuz'un futbol takımı hakkında eleştirileri Galatasaray'daki sonunu hazırladı.

3 BÜYÜKLERİN EFSANEVİ İSİMLERİ

FUTBOLCULARIN LAKAPLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

TEKNİK DİREKTÖRLERİN ÇILDIRDIĞI ANLAR - GALERİ


ELANO'YU ELEŞTİRDİ VE BİTTİ!
Bayan takımının aldığı başarısız sonuçların yönetim toplantısında masaya yatırıldığını ileten bir yöneticiye, Oğuz'un "Futbolu yönetenler kendi işlerine baksınlar. Elano gibi forma giymeyen oyuncuya milyon eurolar veriyorlar" yanıtını vermesi yönetimde duyulunca bomba etkisi yarattı. Mihriban Oğuz'u arayan bir yönetici "Sen kim oluyorsun da futbol şubesi hakkında yorum yapıyorsun! Bizim işimize karışıyorsun" diye çıkıştı ve bayan basketbol takımı genel direktörünün ipi Florya'dan çekildi. Mihriban Oğuz'un sezon başında göreve gelen koç Zafer Kalaycıoğlu ile ters düşmesi ile takım içinden bir oyuncuyla aynı evi paylaşmasından rahatsız olan yönetim, kulübün maaşlı elemanı olan Oğuz'un kendilerini eleştirmesi üzerine yollarını ayırmaya karar verdi.
BİZE ULAŞIN