Senede bir gün

Galatasaray, Antalya kampını dansözlü eğlence ile noktaladı. Leo Franco ve Elano göbek dansına kayıtsız kalmazken, Servet türküleri ile coşturdu

Galatasaray'ın Antalya'daki kampı dün sabahki antrenman ile sona ererken, sarı-kırmızılı teknik heyet ve oyuncular kampın son gecesinde Concorde de Luxe Resort Hotel'in düzenlediği gecede doyasıya eğlendi. Gecede kampın yorgunluğunu bir nebze olsun atan futbolcular ve bir hayli eğlenceli dakikalar geçirdi. Özellikle yabancı oyunculardan Leo Franco ve Elano gecede sahne alan dansöze büyük ilgi göstererek danslarına eşlik etti. 'Türkü Baba' lakaplı Servet ise mikrofunu eline alarak sergilediği performansla arkadaşlarından alkış aldı. Öte yandan Galatasaray dün akşam İstanbul'a dönerken, bugün basına kapalı yapacağı antrenmanla Denizli Belediye maçı hazırlıklarını sürdürecek.

FELEKTEN BİR GECE
Antalya kampı boyunca ağır antrenmanlarla yorulan sarı kırmızılı oyuncular felekten bir gün çalarak kurtlarını döktü Gecenin yıldız isimleri dansta Leo Franco ve Elano, şarkıda ise Servet oldu.

*4 BÜYÜKLERE GELMİŞ TEKNİK DİREKTÖRLER...

*EN İYİ 30 BREZİLYALI...

*NAKLEN YAYIN İHALESİNDEN FOTOĞRAFLAR...

*SPOR TURUNDAN BAŞLIKLAR...


BİZE ULAŞIN