Carlos'a sulu şaka

Galatasaray, Gaziantepspor ile hafta sonunda oynayacağı Turkcell Süper Lig'in ikinci yarı ilk maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Frank Rijkaard yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve yaklaşık bir saat süren çalışmada, yeni transfer Lucas Neill de yer aldı.

Avustralyalı futbolcunun ilk çalışmasında istekli ve teknik hareketleri dikkati çekti. Kaptan Arda Turan, Lucas Neill'a samimi bir şekilde ''Hoşgeldin'' derken, tecrübeli oyuncunun takım arkadaşlarına hemen ısındığı görüldü.

Karla kaplı alt sahada yapılan idmanda futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından, birbirlerini sırtlarında taşıyıp, havada göğüs göğüse çarpışarak ilginç hareketler yaptılar.

Futbolcuların bir hayli hırslı ve istekli olduğu gözlenen antrenman, dar alanda top kapma ve pas çalışması ile sona erdi.

KONDİSYONER CUADRAT'A KARLI ŞAKA

Galatasaraylı futbolcular, Arda ve Elano'nun önderliğinde kondisyoner Carlos Cuadrat'a ''karlı'' şaka yaptılar.

Antrenmanın ardından üst sahada tur atan futbolcular, bu sırada aralarında anlaşıp İspanyol kondisyoneri yere yıktılar ve hepsi birden Cuadrat'a kartopu attılar. Antrenman böylece eğlenceli bir şekilde sona erdi.


BİZE ULAŞIN