'Aksu ile birlikte güzel günler yaşatacağız'

Beşiktaş Kulübü Başkan adayı Murat Aksu'nun listesinde yer alan Mersin'de kurulu Arbel A.Ş'nin yönetim kurulu başkanı Mahmut Arslan, ''Aksu ile birlikte Beşiktaş'a çok güzel günler yaşatacağız'' dedi.

Aynı zamanda Akdeniz İhracatçılar Birliği (AKİB) Koordinasyon Başkanlığı görevini de yürüten işadamı Mahmut Arslan, kulübün uzun yıllardır kongre delegesi olduğunu söyledi.

Başkan adayı Murat Aksu'nun kendisine, kulüpte köklü bir değişiklik yapıp Beşiktaş'ı tekrar en iyi yerlere getirmek için ulusal ve uluslararası düzeyde başarı sağlayan Beşiktaşlıları listesinde bir araya getirmek istediğini söyleyerek görev teklifinde bulunduğunu belirten Arslan, ''Bunun üzerine ben de kendisiyle birlikte olmaya karar verdim'' dedi.

SİZCE BEŞİKTAŞ'IN BAŞKANI KİM OLSUN - ANKET

Karar verirken hiç düşünmediğini ifade eden Arslan, şöyle konuştu:

''Seçilmem halinde ticarette yakaladığım başarıyı Beşiktaş'ta da gerçekleştireceğime inanıyorum. Başkan adayımız Aksu ile birlikte Beşiktaş'a çok güzel günler yaşatacağız. Beşiktaş'ı hem ulusal hem de uluslararası alanda en iyi yerlere getireceğiz. Taraftarlara özledikleri başarıları yaşatmak için elimizden geleni yapacağız.''


BİZE ULAŞIN