Baros mu Nonda mı?

Neill ve Jo'nun katılımı, Giovani Dos Santos'un da gelme ihtimali G.Saray'daki diğer yabancıları tehdit ediyor. Ya Baros'un sözleşmesi dondurulacak ya da Nonda ayrılacak

Galatasaray'da, Londra'da kalarak Tottenham'ın Meksikalı oyuncusu Giovani Dos Santos'u da sarı-kırmızılı renklere bağlamaya çalışan Haldun Üstünel'in hamleleri merakla takip ediliyor. Jo'nun gelişi sonrası Tobias Linderoth'un sözleşmesi dün feshedildi. Dos Santos'un da gelmesi durumunda ise G.Saray'ın 1 yabancı oyuncu ile daha yolları ayırması gerekecek. 'Demokles'in kılıcı' Baros ve Nonda'nın başının üzerinde sallanıyor. Sakatlığı nedeniyle sahalara dönüşü Nisan'ı bulacak Baros ile performansı nedeniyle Rijkaard'ın gözünden düşen Nonda arasında tercih yapmaya çalışan yönetim, son kararını Rijkaard ile bugün yapacağı toplantıda verecek.

ASLAN'A CEZA
PFDK, Galatasaray'a Denizli Belediyespor ile yaptığı kupa maçında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle 40 bin TL para cezası, maç sonunda basın toplantısına teknik direktör katılımını sağlayamadığı için ise talimatlara aykırılık nedeniyle ihtar cezası verdi.
BİZE ULAŞIN