Madson yedekte

Kocaman'ın yönetime Dentinho'nun dışında Madson için de olumlu rapor verdiği, sarı-lacivertlilerin maliyeti nedeniyle Santos'un bücürüne daha sıcak baktığı öğrenildi

Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman önceki gece Brezilya'dan döndü. Kocaman'ın yönetimle yaptığı görüşmede Dentinho'nun yanı sıra Santos'un 1.60'lık süper bücürü Madson'la ilgili de olumlu rapor verdiği öğrenildi. Kocaman'ın görüşmede "Dentinho Avrupa'ya gelmeye çok hevesli. Santos ve Cristian'ın bizde olması bu transfer için avantaj. Ancak maliyeti 10 milyon Euro civarında. Santos'taki Madson ise boyu kısa olmasına rağmen kolay kolay yıkılmıyor. Fizik gücü üst düzeyde. Transferi 2.5 milyon Euro'ya gerçekleşebilir" şeklinde konuştuğu bildirildi. Yönetimin maliyeti daha uygun olması nedeniyle Madson'a da sıcak bakmaya başladığı gelen haberler arasında. Bu arada 24 yaşındaki Madson geçen sezon transfer olduğu Santos'ta 33 maç oynadı ve 9 gol attı.

YİNE HAMİT ALTINTOP İDDİASI
Öte yandan 'Sezon sonu Bayern'den ayrılıyorum' açıklaması yapan Hamit Altıntop için Fenerbahçe'nin yeniden devreye girdiği ileri sürüldü. Sarı-lacivertlilerin milli futbolcuya yıllık 3.5 milyon Euro'dan 4 senelik sözleşme önerdiği kaydedilirken, Bayern Münih kulübünün de bonservis konusunda sorun çıkarmasının beklenmediği ifade edildi.


BİZE ULAŞIN