Ataşehir için tezkere

Yüksek Divan Kurulu, Ülker işbirliğiyle yapılacak spor kompleksi için yönetime tezkere verdi. 2015 yılına kadar tahakkuk edilen borç ise,183 milyon TL olarak açıklandı

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu toplantısı, dün Faruk Ilgaz Tesisleri'nde Yüksel Günay başkanlığında yapıldı. Toplantıda Başkanvekili Nihat Özdemir önemli açıklamalarda bulundu. Özdemir, Denizlispor galibiyetiyle ikinci yarıya da iyi başladıklarını belirterek "Şampiyonluk ana hedefimizdir. Türkiye Kupası'na da bu yıl ulaşmak istiyoruz" dedi. Küçükbakkalköy'de yapımı tamamlanan okulun çalışır hale gelmesinin ardından Kenan Evren Lisesi'nin bu okula taşınacağını bildiren Özdemir, ikinci okul için çalışmaların da Üsküdar'da başladığını kaydetti. Ataşehir'deki arazinin nakit ödeme yapılarak alındığını da hatırlatan Başkanvekili, "Yatırımı Ülker Grubu işbirliğiyle gerçekleştirdik. Bu olay Türk spor tarihinin kulüp ve kurumlarının en büyük yatırımıdır" diye konuştu. Spor kompleksi için kulüp yönetim kuruluna tezkere verilmesi oy birliğiyle kabul edildi. Yönetim kurulu konuyu genel kurula taşıyıp, onay alacak.

LİDER FENERCELL
Taraftar kart projesinde 175 bin 800, Fenercell'de ise 150 bin sayısına ulaştıklarını ifade eden Özdemir, bu alanda rakiplerini katladıklarını söyledi. Öte yandan Denetleme Kurulu, 2015 yılına kadar tahakkuku yapılan borç tutarının 183 milyon 446 bin 373 lira olduğunu açıkladı.

BİZE ULAŞIN