Sıfırcı Fener

Fenerbahçe Acıbadem şampiyonluk yolundaki en büyük rakibi Eczacıbaşı Zentiva'yı bu sezon ikinci kez set vermeden devirdi Fenerbahçe Acıbadem şampiyonluk yolundaki en büyük rakibi Eczacıbaşı Zentiva'yı bu sezon ikinci kez set vermeden devirdi

Kar ve fırtına dün İstanbul'u teslim aldı... Salonda da Fenerbahçe Acıbadem fırtına gibi eserek, Eczacıbaşı Zentiva'yı teslim aldı. Bayanlar Voleybol Ligi'nin lideri Fenerbahçe Acıbadem, sakat Mirka'dan yoksun takipçisi Eczacıbaşı Zentiva'yı, 65 dakikada şip-şak 3-0 yendi. Başkan Aziz Yıldırım ve 2. Başkan Nihat Özdemir'in de izlediği maçta, sarı-lacivertliler Gamova'nın file üzerindeki müthiş performansı ve etkili servisleri ile galibiyete uzandı. Eczacıbaşı ise şimdiye kadar görülmemiş bir biçimde kötü idi.

GAMOVA'DAN 20 SAYI
F.Bahçe'ye Gamova 20, Seda ve Osmokroviç 10'ar, Eda 6, Çiğdem 5, Dirickx 4 sayı kazandırdı. Eczacıbaşı'da ise Esra ve Natali 10'ar, Neriman 9, Gökçen ve Borodakova 3'er, Ognjenoviç de 1 sayı üretti. Eczacıbaşı 48 serviste 6, F.Bahçe 74 serviste 5 hata yaptı. F.Bahçe 9 blokla (Seda 3, Gamova 3, Eda 1 Osmokrovic 1, Dirickx 1) rakibine file üstünde göz açtırmadı.
BİZE ULAŞIN