Toplu sonuçlar

Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. ve 3. Lig Yükselme Grupları, TFF 2. ve 3. Lig Klasman Grupları'na haftanın maçlarıyla devam edildi
.
TFF 2. Lig 1. Klasman Grubu'ndaki Pursaklarspor-Erzurumspor karşılaşması, Erzurumspor maça çıkmadığı için yapılmadı.

Alınan sonuçlar şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG
Kayserispor-Gençlerbirliği.............................( 1 - 1 )
Ankaragücü-Diyarbakırspor..............................( 0 - 0 )

BANK ASYA 1. LİG
Bucaspor-Dardanelspor..................................( 2 - 1 )
Giresunspor-Kardemir Karabükspor.......................( 0 - 0 )
Hacettepe-Kocaelispor..................................( 1 - 0 )
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kartalspor...........( 1 - 0 )
Boluspor-Çaykur Rizespor...............................( 2 - 1 )
Adanaspor-Mersin İdmanyurdu............................( 3 - 2 )

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU
Etimesgut Şekerspor-İskenderun Demirçelikspor..........( 2 - 2 )
Çorumspor-Güngören Belediyespor........................( 1 - 1 )

TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU
Beykoz 1908-Gebzespor..................................(Ertelendi)
Körfez Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor............( 0 - 0 )
Bozüyükspor-Pendikspor.................................( 1 - 2 )
Sakaryaspor-Zeytinburnuspor............................( 3 - 2 )

2. KLASMAN GRUBU
Fethiyespor-Tepecikspor................................( 1 - 2 )

3. KLASMAN GRUBU

Ofspor-Akçaabat Sebatspor..............................( 3 - 1 )

4. KLASMAN GRUBU
Tarsus İdmanyurdu-Belediye Vanspor.....................( 1 - 4 )
Mardinspor-Elazığspor..................................( 0 - 1 )
Malatyaspor-Adıyamanspor...............................( 0 - 2 )

TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU
Kırıkhanspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor.................( 0 - 3 )
Pazarspor-Siirtspor....................................( 1 - 0 )
Darıca Gençlerbirliği-Bandırmaspor.....................( 0 - 0 )
Balıkesirspor-Torbalıspor..............................( 2 - 0 )

-TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU-
Oyak Renaultspor-Çerkezköy Belediyespor................( 4 - 0 )
Lüleburgazspor-Bayrampaşa..............................( 0 - 3 )
Alibeyköy-Küçükköyspor.................................( 5 - 0 )
Gaziosmanpaşa-İnegölspor...............................( 3 - 2 )

-2. KLASMAN GRUBU-
Ispartaspor-Menemen Belediyespor.......................( 1 - 1 )
Nazilli Belediyespor-Afyonkarahisarspor................( 0 - 0 )
Altınordu-İzmirspor....................................( 0 - 0 )

3. KLASMAN GRUBU
Gölcükspor-Düzcespor...................................( 0 - 0 )
Kırıkkalespor-Ankara Demirspor.........................( 1 - 2 )
Maltepespor-İstanbul Kartal Belediyespor...............( 0 - 2 )
Keçiörengücü-Beylerbeyi................................( 1 - 1 )

4. KLASMAN GRUBU
Gümüşhanespor-Yimpaş Yozgatspor........................( 2 - 0 )
Bafra Belediyespor-Arsinspor...........................( 0 - 1 )
Kastamonuspor-Ünyespor.................................( 2 - 2 )

BİZE ULAŞIN