Büyük indirim

Dentinho'nun fiyatını uzun süren pazarlıklarla 15'ten 10 milyon Euro'ya çeken F.Bahçe'de, Cihan Kamer'in bugün Kocaman'la birlikte Brezilya'ya giderek işi bitireceği öğrenildi

Pazartesi 25.01.2010
Son Güncelleme: Pazartesi 25.01.2010
ABONE OL
Nihat Özdemir'in Divan'da yaptığı "Transfer en geç çarşamba ya da perşembe sonuçlanacak" açıklamasının ardından Fenerbahçe'de gözler Dentinho'ya çevrildi. Sarı-lacivertlilerin 21 yaşındaki futbolcuyu kadrosuna katmak için aylardır detaylı bir pazarlık yürüttüğü öğrenildi. Yaz sezonunda fiyatı sorulan Brezilyalı için kulübü Corinthians'tan "15 milyon Euro" cevabını alan Fenerbahçe, o günden bu yana sürdürdüğü görüşmelerde rakamı 10 milyon Euro'ya kadar indirdi.

SON KEZ PAZARLIK MASASINA
Yönetici Cihan Kamer'in, bugün sportif direktör Aykut Kocaman'la birlikte Brezilya'ya hareket ederek son kez masaya oturacağı bildirildi. Kamer'in ilk hedefinin bonservisi 8 milyon Euro'ya indirmek olduğu ifade edilirken, ödeme planının uzun vadeli yapılması gündeme gelecek. Fenerbahçe'nin Dentinho'yla 5 yıllık bir sözleşme imzalayacağı, oyuncunun yıllık ücretinin de 1.5 milyon Euro olacağı kaydedildi.