Kar paniği

Beşiktaş'ta 31 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek seçim öncesi iki başkan adayı, olumsuz hava şartlarının kongreye katılımı olumsuz etkilemesinden korkuyor

Beşiktaş'ta bu hafta sonu yapılacak Mali Kongre ile seçim öncesi meteorolojiden gelen hava raporları, iki başkan adayı Yıldırım Demirören ile Murat Aksu ile üyeleri endişelendiriyor. Bu hafta Türkiye'yi etkisi altına alacak dondurucu soğuklar ve kar yağışının hafta sonuna kadar sürmesi ihtimali, 31 Ocak'ta yapılacak seçimde katılımın düşük olması korkusunu beraberinde getirdi. Ulaşım şartlarının zorlaşmasının, Anadolu derneklerinin kongreye katılımını olumsuz etkileyeceği düşüncesini doğurdu.

HAREKETE GEÇTİLER
Bu şartları göz önüne alan iki başkan adayı da derneklerle temasa geçerek ulaşım konusunda yardım garantisi verdi. Özellikle Aksu'nun son haftada, "Oyuna ve Beşiktaş'a sahip çık" kampanyasını yeniden gündeme getirerek üyelere kongreye gelmeleri için çağrısını yineleyeceği ifade edildi. Bu arada dün yapılması gereken Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, beklendiği gibi çoğunluk sağlanamadığı için önümüzdeki haftaya ertelendi.
BİZE ULAŞIN