Trabzon artık keyif veriyor

Oyuncularını soyunma odasının kapısında karşılayan ve tek tek ellerini sıkan Güneş, "Ağır sahaya rağmen fizik, güç, teknik ve taktik olarak iyiydik. Artık zevk veren bir takımız" dedi

Maç sonrası futbolcularını tek tek tebrik eden Trabzon Teknik Direktörü Şenol Güneş, "İkinci yarıya iyi başlayıp puan ve moral kazanmak istiyorduk; bunu yaptık. Ayrıca futbol adına güzel şeyler yapmak istiyorduk. Bugün (dün) de bu konuda artısı fazla ve zevkli bir maç oldu" dedi. Güneş, "Ağır sahaya rağmen fizik, güç, teknik ve taktik olarak iyiydik. Bu sevindirici. 80 dakika bizde olan bir oyun, 10 dakika rakibin üstünlüğü oldu. İlk yarı sonlarına doğru 2-0'dan sonra kopma oldu oyunda, bu bizim için sıkıntıydı ve golü de yedik. Demorilize olduk biraz. İkinci yarı ise rakibin pozisyonu yoktu. Çok gol atıp daha farklı da olabilirdi ama olmadı. Başka maça inşallah" diye konuştu.

ŞENER: 3'TE 3 ŞART
Başkan Sadri Şener ise takımın oyunundan çok memnun olduğunu belirterek şunları söyledi: "Çok gol pozisyonu bulduk ama sadece 3'ünü değerlendirebildik. Şimdi sırada Diyarbakır var. Ligin ilk 3 maçında 9 puan almamız şart. Buna çok önem veriyoruz. Diyarbakır ve Manisa'dan da 3'er puan alırsak, durum farklı olur."

BİZE ULAŞIN