Yorumu 90'a takılanlar

AHMET ÇAKIR (ZAMAN) - İleride Arda ile Nonda arasında bağ kurulamayışı önemli sorun oldu. Fakat bundan daha önemlisi Nonda'nın durumuydu. Açıkçası, Nonda ile G.Saray zaten baştan 10 kişi oynuyordu. Penaltıyı ona attırmak da tuhaf bir şaka oldu.
ALİ SAMİ ALKIŞ (STAR) - Nazlı çocuk görüntüsündeki Elano'nun; sertleşen kış mevsiminden ürkerek oynayacağını düşünüyordum. Öyle olmadı. Sorumluluk yüklendi, oyunun yönetimine katıldı. Neill'in yabancılık çekmeyen, kendinden emin halini ise beğendim.
BAHRİ HAVADIR (AKŞAM) - Sami Yen'deki zeminde oynamak öyle zor ki. Eğer buzda dansı bilmezseniz, komik duruma düşersiniz.
BÜLENT TİMURLENK (SABAH) - "Erken kalkan yol alır" demiş eskiler. Yılbaşından önce takımı Antalya'da kampa alan Şenol Güneş günlerce yoğurmuş futbolcularını. Sorsan şimdi Trabzonlu'ya."Ne üşümesi, dün bizim buralar günlük güneşlikti" der.
GÜRCAN BİLGİÇ (SABAH) - Caner'in defansif kostümü çıkartıp, hücumların efendisi haline getirilmesi, Cimbom'daki en net değişimdir.
MEHMET DEMİRKOL (MİLLİYET) - Mehmet Topuz ve Özer'in Fenerbahçelileşme süreci hızlandıkça takımın oyuna asılma gücü de artacak gibi gözüküyor. Oyuna girdikten sonra Özer'in yaptığı 'ruh' katkısı, Tuncay'ı hatırlatır cinstendi. Ona çok ihtiyaç var.

BİZE ULAŞIN