Güneş baba gibi

Trabzonspor'lu Serkan Balcı, yükselen performansını takımla iyi iletişim kuran teknik direktör ŞenoL Güneş'e ve yakında baba olacak olmanın heyecanına bağladı

Devre arasında iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Serkan Balcı, "Antalya kampı bizim için üst seviyede geçti. Bunun meyvelerini iki kupa, bir lig maçındaki galibiyetlerle aldık. Şu an itibariyle kupada şampiyonluğu, ligde ise sonuna kadar zirve yarışı içerisinde olmayı hedefliyoruz" dedi. Serkan sözlerine şöyle devam etti:"Formumun yükselmesinde yakında baba olacak olmamın da etkisi var diye düşünüyorum. Eşim 7 aylık hamile."

TEO'YA GÜVENİYORUZ
Serkan Balcı, hocası Güneş'in takım üzerinde büyük bir etkisinin olduğunu ifade etti ve"Hocamız geldiğinden beri disiplini sağlamaya çalışıyor. Bizle toplantılar düzenliyor. Bizi mental olarak her türlü duruma hazırlıyor" dedi. Teofilo'nun kaliteli bir futbolcu olduğunu sözlerine ekleyen Serkan, "İstatistikleri zaten her şeyi ortaya koyuyor. İnşallah Kolombiya'da attığı golleri burada da atar. Umut ve Teofilo'ya büyük güven duyuyoruz" diye konuştu. Artık kendisini Trabzonlu gibi hissettiğini vurgulayan Serkan, "Burada 3 yılım geçti. Tam anlamıyla alıştım. Trabzon halkı çok cömert, yardımsever ve sıcakkanlı" diye konuştu.


BİZE ULAŞIN