''Beşiktaş'tan teklif almadım''

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll, ''Beşiktaş'tan hiçbir teklif almadım. Görevimin başındayım'' dedi.

Perşembe 28.01.2010 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 28.01.2010 22:34
ABONE OL
Doll, küme düşürülen Ankaraspor maçı nedeniyle Antalya'da kamp yaptıkları otelden yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın peşinde olduğuna ilişkin Alman Bild gazetesinde yer alan haberin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Thomas Doll, ''Bu tür haberler hem kulübü, hem teknik adamı yıpratmak içindir. Yoksa bana böyle bir teklif olmadığı gibi, bu durumdan da haberim yok. Şu anda Gençlerbirliği'nin başındayım ve burada çok mutluyum. Oldukça da başarılı bir ilk yarı geçirdik. Şimdi bunu baltalamanın anlamı yok. Bu nedenle bu tür haberlere rağbet de etmem, ilgim de olmaz. Beşiktaş'tan hiçbir teklif almadım. Görevimin başındayım'' diye konuştu.

Alman Bild gazetesi, Beşiktaş'ın, Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll'un peşinde olduğunu iddia ederek, Doll'un, 5 Haziran'da Zürih'te yapacağı düğününün hazırlığı içinde olduğunu ve 2010 yılında mesleki yaşantısında değişiklik yapabileceğini yazmıştı.

Habere göre, Doll da Beşiktaş'ın peşinde olmasıyla ilgili gazeteye yaptığı açıklamada, ''Bunu ben de duydum'' ifadesini kullanmıştı.