Sıradan gel!

İ.Üzülmez, Yusuf, Uğur, İ.Toraman ve Rüştü ile yeniden anlaşan Beşiktaş yönetimi, masaya tek tek çağırdığı fubolculara imza attırıp şov yaptı

Beşiktaş Kulübü, sezonun bitimine 7 hafta kala iç transfer çalışmalarına hız verirken, 5 futbolcusuyla sözleşme yeniledi. İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Rüştü Reçber, Yusuf Şimşek ve Uğur İnceman, Ümraniye'de düzenlenen, futbol komitesi üyelerinin de hazır bulunduğu törende yeni sözleşmelere imza attı. İ.Üzülmez, Yusuf ve Uğur ile 1'er, İ.Toraman ile 3, Rüştü ile de 2 yıllık sözleşme imzalandı. Kaptanlar Üzülmez ile Toraman Beşiktaş'ta kaldıkları için çok mutlu olduklarını söylerken, Rüştü, "Futbolu burada bırakmak istiyorum" dedi. Yusuf, kalmayı kabul etmelerinde en büyük etkenlerden birinin Mustafa Denizli olduğunu vurguladı. Opsiyonlu 1 yıllık sözleşme imzalayan Uğur ise "İnanıyorum ki başarıların üzerine yenilerini ekleyeceğiz" dedi.

ADALI TEŞEKKÜR ETTİ
Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, oyuncuların fedakarlık gösterdiğini belirterek hepsine teşekkür etti.

Kim ne kadar alacak?
Rüştü, 1.5 m i l y o n TL'den iki yıllık, İ.Üzülmez 1 milyon 900 bin TL'den bir yıllık, İ.Toraman ise ilk yıl için 3 milyon TL, ikinci için 3.2 milyon TL, üçüncü yıl için 3.4 milyon TL'den 3 yıllık anlaşma imzaladı. Yusuf ise 700 bin TL garanti para ve maç başı 25 bin TL'ye 1 yıl daha 'evet' dedi.

Sakatlıklar yaradı!
B
eşiktaş'ta iç transfer görüşmelerine son anda Uğur İnceman'ın da dahil edilmesinin arkasındaki nedenin Mustafa Denizli olduğu öğrenildi. Denizli'nin futbol komitesine, "Sakatım çok, adama ihtiyacım var. Uğur'a da şimdi imza attırırsanız iyi olur. Kafasında soru işareti kalmasın" dediği, bunun üzerine Uğur'la 570 bin TL garanti ve maç başı 30 bin TL'ye anlaşma sağlandığı belirtildi.

BİZE ULAŞIN