İşte haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'de 28. hafta, Bank Asya 1. Lig'de 29. hafta maçları oynanacak. TFF 2. Lig Yükselme ve klasman gruplarına 12 hafta müsabakalarıyla devam edilecek. TFF 3. Lig Yükselme ile 1, 2, 3 ve 4. klasman gruplarında 12. hafta, 5. Klasman Grubu'nda ise 9. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG
Bugün:
20.00 Ankaragücü-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)
Yarın:
14.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Denizlispor (Atatürk Olimpiyat)
19.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Atatürk)
4 Nisan Pazar:
14.00 Eskişehirspor-Kasımpaşa (Eskişehir Atatürk)
14.00 Diyarbakırspor-Gaziantepspor (Yenikent ASAŞ-Seyircisiz)
14.00 Manisaspor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
5 Nisan Pazartesi:
20.00 Sivasspor-Galatasaray (Sivas 4 Eylül)

BANK ASYA 1. LİG
Yarın:
14.30 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)
4 Nisan Pazar:
14.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (GASKİ Spor Tesisleri)
14.30 Dardanelspor-Boluspor (Çanakkale 18 Mart)
14.30 Orduspor-Çaykur Rizespor (Ordu 19 Eylül)
14.30 Kartalspor-Kocaelispor (Kartal)
14.30 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Bucaspor-Karşıyaka (İzmir Atatürk)
14.30 Konyaspor-Hacettepe (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
5 Nisan Pazartesi:
20.00 Altay-Giresunspor (Alsancak)

TFF 2. LİG
Yükselme Grubu
--------------
4 Nisan Pazar:
14.30 Tokatspor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
14.30 Türk Telekom-Çorumspor (Türk Telekom)
14.30 İskenderun Demirçelikspor-Göztepe (İskenderun 5 Temmuz)
5 Nisan Pazartesi:
14.30 Şanlıurfaspor-Etimesgut Şekerspor (Adana 5 Ocak-Seyircisiz)
1. Klasman Grubu
----------------
4 Nisan Pazar:
14.30 Beykoz 1908-Körfez Belediyespor (Beykoz)
14.30 Gebzespor-Bozüyükspor (Gebze-Seyircisiz)
14.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Sakaryaspor (Tavşanlı Ada)
14.30 Pendikspor-Yalovaspor (Pendik)
2. Klasman Grubu
----------------
4 Nisan Pazar:
14.30 İstanbulspor-Turgutluspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
14.30 Denizli Belediyespor-Fethiyespor (Doğan Seyfi Atlı)
14.30 Sarıyer-Konya Şekerspor (Yusuf Ziya Öniş)
14.30 Tepecikspor-Alanyaspor (Tepecik Belediye-Seyircisiz)
3. Klasman Grubu
----------------
4 Nisan Pazar:
14.30 Ofspor-BUGSAŞ Spor (Samsun 19 Mayıs-Cezalı)
14.30 Akçaabat Sebatspor-Trabzon Karadenizspor (Akçaabat Fatih)
14.30 Çankırı Belediyespor-Pursaklarspor (Çankırı Atatürk)
14.30 Kırşehirspor-Karssspor (Kırşehir Ahi)
4. Klasman Grubu
----------------
4 Nisan Pazar:
14.30 Adana Demirspor-Tarsus İdmanyurdu (Adana 5 Ocak)
14.30 Kahramanmaraşspor-Mardinspor (Hanefi Mahçiçek)
14.30 Belediye Vanspor-Malatyaspor (Van Atatürk)
14.30 Elazığspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Elazığ Atatürk)

TFF 3. LİG
Yükselme Grubu
---------------
4 Nisan Pazar:
14.30 Pazarspor-Darıca Gençlerbirliği (Pazar)
14.30 Siirtspor-Balıkesirspor (Siirt Atatürk)
14.30 Bandırmaspor-Araklıspor (Bandırma 17 Eylül)
14.30 Torbalıspor-Kırıkhanspor (Torbalı 7 Eylül)
14.30 Anadolu Üsküdar 1908-Keçiören Sportif (Vefa)
1. Klasman Grubu
----------------
Yarın:
14.30 Küçükköyspor-Bursa Nilüferspor (Alibeyköy)
4 Nisan Pazar:
14.30 OYAK Renault-Lüleburgazspor (OYAK Renault)
14.30 Çerkezköy Belediyespor-Alibeyköyspor (Çerkezköy Belediye)
14.30 Bayrampaşaspor-Gaziosmanpaşaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
2. Klasman Grubu
----------------
4 Nisan Pazar:
14.30 Ispartaspor-Nazilli Belediyespor (Isparta Atatürk)
14.30 Menemen Belediyespor-Altınordu (Menemen)
14.30 Afyonkarahisarspor-Muğlaspor (Afyon Atatürk)
14.30 İzmirspor-Tekirova Belediyespor (Buca)
3. Klasman Grubu
----------------
Yarın:
14.30 Kartal Belediyespor-Orhangazispor (Kartal Bulvar)
4 Nisan Pazar:
14.30 Gölcükspor-Kırıkkalespor (İhsaniye)
14.30 Düzcespor-İstanbul Maltepespor (Düzce 18 Temmuz)
14.30 Ankara Demirspor-Keçiörengücü (Cebeci İnönü)
4. Klasman Grubu
----------------
4 Nisan Pazar:
14.30 Gümüşhanespor-Bafra Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)
14.30 Yimpaş Yozgatspor-Kastamonuspor (Yozgat Bozok)
14.30 Arsinspor-Sürmenespor (Arsin)
14.30 Ünyespor-Bulancakspor (Ünye)
5. Klasman Grubu
----------------
4 Nisan Pazar:
14.30 Hatayspor-Batman Petrolspor (Hatay Atatürk)
14.30 72Batmanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
14.30 Belediye Bingölspor-Malatya Belediyespor (Bingöl)

BİZE ULAŞIN