Şampiyon Bursa

Ankaragücü'nü Beşiktaş önünde 2 bin Bursaspor taraftarı destekledi. 90 dakika sonunda "Şampiyon Bursaspor" sesleri duyulurken, Mustafa Denizli "Eden bulur" mesajını yolladı

Beşiktaş, 28. haftanın açılışında Başkent'te Ankaragücü ile 0-0 kalarak şampiyonluk yolunda büyük yara aldı. Kartal'ı zorlu deplasmanda bin kadar siyah-beyazlı taraftar yalnız bırakmazken, Ankaragücü'ne kardeş kulübünden büyük destek vardı. Dün 2 bin Bursasporlu taraftar, Başkent'e geldi ve 19 Mayıs Stadı'nda yerlerini aldı. Tribünler Bursa'nın plaka numarası olan 16'da "Şampiyon Bursaspor" tezahüratlarıyla inlerken, 90 dakika sonrasında da stattan yine Bursaspor lehine tezahüratlar yükseldi. Bu duruma Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin tepkisi ise çok ilginç oldu.

10 GÖZALTI VAR!
Denizli, Farsça olarak "Men dakka dukka (Eden bulur)" diyerek, Bursaspor'un şampiyon olmasını isteyen Ankaragücü taraftarlarına ince bir mesaj gönderdi ve bu hareketlerinin bir gün karşılığı olacağını hatırlattı. Bu arada geçmiş yıllarda yaşanan olaylar nedeniyle Ankara polisi dün geniş güvenlik önlemleri aldı. Maç sonunda olay çıkaran 10 Ankaragücü taraftarı gözaltına alındı.

BİZE ULAŞIN