Sarı Melekler'in yürüyüşü başlıyor

10 maçta 10 galibiyetle Şampiyonlar Ligi dörtlü finaline kalan Fenerbahçe Acıbadem, 17:00'de ev sahibi Cannes ile ilk maçına çıkıyor. Karşılaşmayı TRT3 canlı yayınlayacak

Başkan Aziz Yıldırım'ın "Fenerbahçe tarihinin en önemli günü" dediği gün geldi... Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı, CEV Indesit Şampiyonlar Ligi Dörtlü Finali'nin ilk maçında bugün, Fransız temsilcisi ev sahibi Cannes ile karşı karşıya geliyor. Victoires Salonu'ndaki mücadele saat 17:00'de başlıyor ve TRT 3'ten naklen yayınlanıyor. İddaa'da Sarı Melekler'in galibiyetine 1.15, Cannes galibiyetine ise 2.60 oran veriliyor. Fenerbahçe Acıbadem Kaptanı Çiğdem Can Rasna, zorlu mücadele öncesinde "Defalarca dörtlü final oynadım. Ama bu kez daha başka bir duygu yaşıyorum. Çünkü kupaya hiç bu kadar yakın olmamıştık. Belki de hiç bu kadar favori gösterilmemiştik." dedi. Libero Nihan Güneyligil ise dörtlü finale gelene kadar gösterdikleri performans nedeniyle rakipler için korkutucu bir ekip olduklarının altını çizerek "Hem takımımız hem de Türkiye adına 1 numaralı kupayı kazanmayı çok istiyoruz" ifadelerini kullandı. Bu arada dörtlü finalin diğer maçında İtalyan ekipleri Novara ile Bergamo 19:30'da karşılaşacak.

FENERBAHÇE UÇAĞI!
Türk Hava Yolları (THY), Fenerbahçe kafilesini Cannes'a götüren uçağın üzerine "Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı'yla yükseliyoruz" ifadesini koydu. Temsilcimizin Cannes ile yapacağı mücadele, dörtlü finalin düzenlendiği şehirde bilboardlardaki yerini de aldı.

BİZE ULAŞIN