Timsah yalnız yürümedi

Şampiyonluğa oynayan Bursaspor'a taraftarı sahip çıktı. Yeşil-beyazlı kulüp için başlatılan yardım kampanyasına destek çığ gibi büyüyor, 4.5 milyon TL toplandı

Süper Lig lideri Bursaspor, şampiyonluğa yalnız yürümüyor. Yeşil-beyazlı kulübün maddi güçlüklerle başa çıkabilmesi için Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe öncülüğünde başlatılan destek kampanyasına, kent dinamikleri büyük destek verdi. Altepe, destek kampanyası sonunda yaklaşık 4.5 milyon TL toplandığını kaydetti ve "Bursaspor'un güçlü olması için maddi yönden destek gerekiyor. Tüm kurum, kuruluş ve kent dinamikleriyle, Bursaspor'un desteklenmesi için gereken gayreti gösteriyoruz" açıklamasını yaptı.

BURSA'DA KAPALI GİŞE
Öte yandan şehir bugünkü Antalyaspor maçının havasına girdi. Tüm biletler günler öncesinden tükenirken, taraftarlar dün Atatürk Stadı'nı süsledi. Cezalı Turgay dışında yeşil-beyazlılarda eksik yok. Bursaspor ile deplasmanda oynadığı son üç maçı kaybetmeyen Antalyaspor da dün Bursa'ya geldi. Bilindiği gibi iki kulüp arasında tatlı bir rekabet var. Bursasporlular, takımları Mayıs 2004'te küme düştüğünde, statlarını "Antalya için düştük; Beşiktaş için çıkacağız" pankartıyla süslemişti.
BİZE ULAŞIN