Öldü dediler ama...

Daum, "Bize öldü diyenler oldu ama biz hayattayız. Bunu net bir şekilde gösterdik. Şanstan yana konuşmak istemiyorum. Fazlasıyla hak ettik" dedi

Daum, kötü gittikleri dönemlerde kendileri için "Öldüler" diyenler olduğunu, ancak hayatta olduklarını net bir şekilde gösterdiklerini ifade etti. Alman çalıştırıcı, "Her zaman kendimize inandık. Bizim için 'Öldüler' diyenler oldu ama biz hayattayız. Bunu net bir şekilde gösterdik" dedi. Zor dönemde çok çalışıp mücadele ettiklerini ve zor durumdan çıkmayı başardıklarını anlatan Fenerbahçe Teknik Direktörü, "Şubat ayında çok sayıda maç oynadık, sakat sakat maça çıkan futbolcularımız oldu. Farklı mevkilerde oynayan oyuncularımız oldu. Kolay değildi bizim için o dönem. O sık maç trafiğinde istediğimiz gibi antrenman yapamıyorduk. Üç günde bir maç vardı. İstediğimiz takımla çalışamıyorduk. Aynı zamanda şanssızlık da vardı" diye konuştu.

SEMİH İÇİN NE DEDİ?
Daum, "Şu anda Fenerbahçe'nin tek sıkıntısının Semih ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Bu sorun Fenerbahçe'yi ne kadar hırpalar" şeklindeki soru üzerine ise şunları söyledi: "Her zaman takımın hedefleri ilk başta gelir. Onları düşünüyoruz."

BİZE ULAŞIN