Sağlam: Mutlu sona en yakın Bursaspor

Adım adım şampiyonluğa yürüyen Bursaspor'da teknik direktör Sağlam, kalan maçlara göre en avantajlı takım olduklarını söyledi

Ligin bitimine 6 hafta kala zirve koltuğunda oturan Bursaspor, önceki gün Antalyaspor karşısında aldığı galibiyetle şampiyonluk havasına iyice girdi. Şimdiye kadar şampiyonluk ile ilgili demeçler vermekten kaçınan teknik direktör Ertuğrul Sağlam da umudunu artırdı. Genç teknik adam, "Kalan maçlara baktığımızda en avantajlı, şampiyonluğa en yakın takım olarak biz gözüküyoruz. Ancak yine de iddialı konuşmak için daha erken. Kalan 5 maçımızda hata yapmazsak (33. haftadaki Ankaraspor maçı hükmen galibiyet) mutlu sona ulaşırız. Rehavete kapılmadan, son dakikaya kadar aynı ciddiyetle mücadele etmek zorundayız" şeklinde konuştu.

'İPLER ELİMİZDE'
Bursaspor Genel Sekreteri Recep Bölükbaşı da iplerin kendi ellerinde olduğunu söyledi. "Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz" diyen Bölükbaşı, "Taraftarımıza şampiyonluk sevinci yaşatacağız" diye ekledi.

BURSA COŞTU BİR KERE

Bursaspor'un Antalyaspor galibiyeti taraftarlarını sokağa döktü. Binlerce taraftar Atatürk Stadı'ndan Heykel'e kadar yürüyerek saatlerce eğlendiler.

BİZE ULAŞIN