Sezon bitene dek Jokamp!

Galatasaray'da Rijkaard'ın uzun süre direndiği kampa Jo sebep oldu. Şampiyonluk yarışında geriye düşülmesine Jo'nun partileri de eklenince Polat kampı mecbur kıldı

Galatasaray, Sivasspor maçı için önceki gece kampa girip dün kente giderken, sezon başından bu yana teknik direktör Frank Rijkaard'ın direndiği kampın bir anda hayata geçirilmesinin sebebi de ortaya çıktı. Başkan Adnan Polat ve bazı yöneticilerin, Rijkaard'dan zaman zaman yapmasını istedikleri ancak Hollandalı hocanın ısrarla 'Hayır' diyerek reddettiği futbolcuların her haftaki maç öncesi Florya Tesisleri'nde kampa alınması son günlerde yaşanan gelişmelerle mecburi oldu. Takımın yaşadığı üst üste puan kayıpları sırasında Jo Alves'in özel yaşamı da sık sık basına yansımaya başladı. Ardından Fenerbahçe derbisi kaybedildi. Bu yenilginin yaşandığı gece Jo'nun evinde parti yapması ve bunun yine haber olması taraftarlardan ve camiadan büyük tepki aldı. Fenerbahçe maçı sonrası 6-7 futbolcunun takım otobüsünü bile beklemeden stattan ayrılması da bardağı taşırdı.

FENERBAHÇE ÖRNEĞİ VERİLDİ
Başkana yakınan yöneticiler, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin Samandıra'da kamp kurmasını örnek gösterip Galatasaray'daki disiplinsizliğe dikkat çektiler.
Bunun üzerine Rijkaard ile görüşen Polat, sezon sonuna dek uygulanacak kamp programına başlandığını, itiraz kabul etmeyeceğini kesin bir dille Hollandalı'ya anlattı ve takım Sivas maçı için cumartesi gecesi kampa alındı.


BİZE ULAŞIN