Poljac hayati tehlikeyi atlattı

Konya'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan Konyaspor'un Norveçli oyuncusu Branimir Poljac'ın hayati tehlikeyi atlattığı bildirildi.

FECİ KAZADAN KARELER İÇİN TIKLAYIN...

Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Reanimasyon Ünitesi Sorumlusu Doç. Dr. Alper Yosunkaya, yaptığı açıklamada, Norveçli futbolcunun hayati tehlikeyi atlattığını, ancak bacaklarında ve kollarındaki felç durumunun sürdüğünü bildirdi.

Yaşamsal açıdan bundan sonra bir tehlikenin söz konusu olmadığını kaydeden Yosunkaya, ''Artık rehabilitasyon süreci başlayacak. Poljac'ın şu an itibariyle bilinci açık ve çevresindekilerde konuşabiliyor. Kardeşi Mario'nun sağlık durumu da ameliyatın ardından daha da iyiye gitmeye başladı'' dedi.
İki bacağı ve kollarındaki kısmi felcin sürdüğü ifade edilen Poljac, Selçuk Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü aracılığıyla yaptığı açıklamada, çok büyük bir kaza atlattığını belirterek, şunları kaydetti:
''Şu anda yaşadığım için kendimi şanslı hissediyorum. En kısa sürede iyileşerek futbola geri dönmek istiyorum. Kazadan sonra bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Beni seven herkesten dua bekliyorum.''

KAZA

Poljac ve kardeşi Mario'nun içinde bulunduğu 42 BN 419 plakalı otomobil, 2 Nisan'da Mobilyacılar Üst Geçiti'nde bariyerlere çarparak, yaklaşık 7 metre yükseklikten düşmüş, kazada, Poljac ve kardeşi Mario yaralanmıştı.

BİZE ULAŞIN