Terim Tuncay'la geliyor

Dünyaca ünlü footballpress.net sitesinin haberine göre, Rijkaard'ın yerine düşünülen Fatih Terim, şimdiden Tuncay Şanlı'yı ikna etti

İstifası cebinde olan Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard'ın istifa edip etmeme konusunda vereceği son karar heyecanla beklenirken, İngiltere kaynaklı bir haber gündeme bomba gibi düştü.

*İŞTE YILSONU SÖZLEŞMESİ BİTEN FUTBOLCULAR

Dünyaca ünlü footballpress.net sitesinin duyurduğu habere göre, Rijkaard'ın yerine Galatasaray teknik direktörlüğüne getirilmesi gündemde olan Fatih Terim, beraberinde Tuncay Şanlı ile Hamit Altıntop'u da getirmek için çok gizli bir şekilde şimdiden kolları sıvadı.

İngiltere'de aradığını bulamayan Stoke City'li Tuncay ile sezon sonu Bayern Münih'le sözleşmesi bitecek olan Hamit, Terim'in nabız yoklamasına olumlu karşılık verdi. Şimdilik beklemede olan Terim-Tuncay-Hamit üçlüsü, Rijkaard ayrılırsa seneye Galatasaray için ter dökecek. Hatırlanacağı gibi, yönetici Haldun Üstünel, geçen sezon da Tuncay ile çok yakından ilgilenmiş ve iki kez İngiltere'ye gidip yıldız futbolcuyla masaya oturmasına rağmen transfer gerçekleşmemişti.
BİZE ULAŞIN