Denizli 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı

Beşiktaş Kulübü, teknik direktör Mustafa Denizli ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Gün içinde anlaşmanın sağlandığının bildirilmesinin ardından kulübün resmi internet sitesinden de tecrübeli teknik adamla 1 Haziran 2010-1 Haziran 2011 tarihlerini kapsayan yeni sözleşmenin imzalandığı açıklandı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, teknik direktör Denizli'nin sözleşmesinin 1 yıl daha uzatıldığı belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:

''1 Haziran 2010-1 Haziran 2011 yılını kapsayan yeni sözleşme imzalanmıştır. Futbol yönetimi hususunda her fırsatta istikrardan yana olduğunu ifade eden yönetimimiz, lig ve saha sonuçlarından bağımsız olarak, futbol (A) takımımızın sorumluluğunu Türk futbolunun yetiştirdiği ender değerlerden biri olan Sayın Mustafa Denizli hocamıza emanet etmiştir.

Sayın Mustafa Denizli hocamızın görevinde kendisine başarılar diler, kararımızın Beşiktaş'a ve Türk futboluna hayırlı olmasını dileriz.

Bu vesileyle hocamıza, kulübümüzün ekonomik koşullarını göz önüne alarak, maddi anlamda yapmış olduğu fedakarlık nedeniyle de teşekkür ederiz.''
BİZE ULAŞIN