Toplu sonuçlar

Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları ile TFF 3. Lig Yükselme ve Klasman Gruplarına haftanın maçlarıyla devam edildi.

Liglerde alınan sonuçlar şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-
Antalyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor...............( 1 - 3 )

-BANK ASYA 1. LİG-
Boluspor-Konyaspor.........................................( 0 - 1 )

-TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-
Çorumspor-Şanlıurfaspor....................................( 2 - 1 )
Göztepe-Türk Telekomspor...................................( 0 - 1 )

-TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU-
Sakaryaspor-Gebzespor......................................( 2 - 3 )
Yalovaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor.........................( 2 - 1 )

-3. KLASMAN GRUBU-
Pursaklarspor-Akçaabat Sebatspor...........................( 2 - 1 )
Trabzon Karadenizspor-Ofspor...............................( 1 - 1 )

-4. KLASMAN GRUBU-
Malatyaspor-Kahramanmaraşspor..............................( 1 - 0 )

-TFF 3. LİG YÜKSELME GRUBU-
Kırıkhanspor-Bandırmaspor..................................( 0 - 2 )
Araklıspor-Siirtspor.......................................( 1 - 2 )
Balıkesirspor-Pazarspor....................................( 4 - 1 )
Keçiören Sportif-Torbalıspor...............................( 2 - 2 )
Darıca Gençlerbirliği-Anadolu Üsküdar 1908 Spor............( 0 - 2 )

-TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU-
Gaziosmanpaşa-Çerkezköy Belediyespor.......................( 5 - 1 )
Alibeyköy-Oyak Renault.....................................( 2 - 0 )
İnegölspor-Küçükköyspor....................................( 1 - 1 )
Bursa Nilüferspor-Bayrampaşa...............................( 1 - 3 )

-2. KLASMAN GRUBU-
Altınordu-Ispartaspor......................................( 0 - 0 )

-3. KLASMAN GRUBU-
Keçiörengücü-Düzcespor.....................................( 1 - 0 )
Maltepespor-Gölcükspor.....................................( 0 - 1 )
Beylerbeyi-İstanbul Kartal Belediyespor....................( 1 - 0 )
Orhangazispor-Ankara Demirspor.............................( 2 - 2 )

-4. KLASMAN GRUBU-
Sürmenespor-Yimpaş Yozgatspor..............................( 1 - 1 )
Bulancakspor-Arsinspor.....................................( 1 - 2 )

-5. KLASMAN GRUBU-
Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Hatayspor................( 1 - 0 )
Batman Petrolspor-Belediye Bingölspor......................( 0 - 1 )

BİZE ULAŞIN