Fener'den sonra konuşacağım

Şampiyonluk için kendilerinden iddialı iki takımın bulunduğunu belirten Mustafa Denizli "Bizim şansımızla ilgili Fenerbahçe karşılaşmasından sonra daha net biçimde konuşacağım" dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, golcülerin tercihlerinden çok, kalecilerin tercihlerinin önemli olduğu bir karşılaşma yaşandığını belirterek "Bizim amacımız golcüleri ön plana çıkarmak, onlarla etkili olmaktı. Ama bazen kalecilerin tercihleri önemli olur" dedi. Denizli şampiyonluk yarışıyla ilgili ise "Şu an bizden daha iddialı iki takım var. Bizim şansımızla ilgili Fenerbahçe maçından sonra daha net biçimde konuşabilirim. Ligin nelere gebe olacağını kimse tahmin edemez. Üzerimizdeki takımlarla oynayacağımız maçlar var. Beşiktaş bu yüzden asla şansını kaybetmez" ifadelerini kullandı.

'SÖZLEŞME BENİ RAHATLATTI'
Tecrübeli teknik adam, hafta içinde kontrat yenilemesinin 'ne olacak' sorusunu ortadan kaldırdığı için, kendisini rahatlattığını kaydederek "1 yıl, 2 yıl, 8 yıl fark etmez... Medyanın bu kadar kurcaladığı bir konuda kararsızlık devam etseydi, takımın bazı unsurları sekteye uğrayabilirdi. Kontrat yenileyecek oyuncuların da benimle beraber hareket etmeleri gibi bir durum oluştu ve hepimiz üzerimize düşeni yaptık" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN